Öğrenci Temsilcileri Başkan Bozkurt'u Ziyaret Etti - Son Dakika

Öğrenci Temsilcileri Başkan Bozkurt'u Ziyaret Etti

04.12.2018 16:07
Öğrenci Temsilcileri Başkan Bozkurt'u Ziyaret Etti, System.String[]

İnönü Vehbi Koç ve İnönü İmam Hatip Okulu öğrenci temsilcileri İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt’u makamında ziyaret etti.

İnönü Vehbi Koç ve İnönü İmam Hatip Okulu öğrenci temsilcileri İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt'u makamında ziyaret etti.

Ziyarette, öğrenci temsilcilerinden Şenay Kuzucu ve Nurullah Salazalp temsil ettikleri öğrencilerin talep ve temennilerini iletti. Öğrenci temsilcileri aynı zamanda ilçede bulunan öğrenci ve okul idarelerinden gelen gezi, sportif faaliyetlere ulaşım desteği gibi taleplerin belediye tarafından karşılanmasından dolayı Başkan Bozkurt'a teşekkürlerini bildirdi. Belediye Başkanı Bozkurt da öğrencileri önemsediklerini ve her zaman yanında olduklarını ifade ederek öğrencilerin tüm isteklerini aldıklarını ve belediye olarak öğrencilerden gelen talepleri titizlik içerisinde değerlendirdiklerini belirtti.

Ziyaret sonunda öğrenci temsilcileri Başkan Bozkurt'a eğitime vermiş olduğu destekten dolayı teşekkür ederek hatıra fotoğrafı çektirdi. - ESKİŞEHİR

Öğrenci Temsilcileri Başkan Bozkurt'u Ziyaret Etti
Öğrenci Temsilcileri Başkan Bozkurt'u Ziyaret Etti

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Öğrenci Temsilcileri Başkan Bozkurt'u Ziyaret Etti - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! Bolu Kuzfındık köyünde bir evde çıkan yangın, rüzgarın da etkisiyle bütün köye sıçradı Liverpool Ozan Kabak için 20 milyon sterlini gözden çıkardı Sınırın İran tarafında kalan çocukların, Azerbaycan askerlerine yaptığı sevinç gösterisi böyle görüntülendi Daha büyük bir acı yok! Otomobilin arkasında duran oğlunu fark etmeyerek 25 metre sürükledi Erzurum-G.Saray maçı sonrası, Erman Toroğlu hakem Arda Kardeşler'e patladı: Midem bulanıyor TEM Otoyolu Bolu Dağı Tüneli yeniden trafiğe kapatıldı Gözü gibi büyüttüğü iki evladından biri mezara diğeri hapse girdi! Melek'in annesinin ağıtları köyü inletti Nihat Hatipoğlu'ndan "Otelinde içki satılıyor" iddiasına yanıt: Asla satılmadı, aklınızca benden intikam aldınız