Öğrenci Velileri de Sınav Oldu - Son Dakika

Öğrenci Velileri de Sınav Oldu

03.01.2012 11:38
Öğrenci Velileri de Sınav Oldu, System.String[]

Özel Kızılırmak İlköğretim Okulu'nun eğitim öğretim yılının başında başlattığı kitap okuma seferberliği devam ediyor.

Özel Kızılırmak İlköğretim Okulu'nun eğitim öğretim yılının başında başlattığı kitap okuma seferberliği devam ediyor. Okulda başlatılan 'Ailece okuyoruz' kampanyası kapsamında anne ve babalar okudukları kitaptan sınav oldu.

Sınav sonunda soru kitapçıkları ile salon dışına çıkan veliler, birlikte soruların cevaplarını teker teker kontrol ederek sınava ne kadar önem verdiklerini gösterdi. Sınavda dereceye giren anne ve babalara ödülleri daha sonra takdim edilecek.

Amaçlarının anne ve babaların çocuk eğitimi noktasında bilinçlenmelerini sağlamak olduğunu belirten Özel Kızılırmak İlköğretim Okulu Müdürü Hasan Hüseyin Ertaş, "Bugün sınava girme sırası öğrenci velilerimizin, sonucu heyecanla bekleme sırası da öğrencilerimizindir. Umarım bu etkinlik hepimizin daha çok kitap okumasına vesile olur. Unutmayalım ki kitap okumanın bir yaşı yoktur. Şu da bir gerçek ki en iyi okul evdir, ailedir. Aile ortamında herkesin kitap okumasını istiyoruz. " dedi.

Kitap okumalarına vesile olan okul yönetimine teşekkür eden velilerde, yıllardır sınav nedir unuttuklarını, yapılan etkinlik sayesinde eski günlerini hatırladıklarını söyledi.

Öğrenci Velileri de Sınav Oldu
Öğrenci Velileri de Sınav Oldu

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Öğrenci Velileri de Sınav Oldu - Son Dakika


Son Dakika

KKTC seçimleri üzerinden polemik yaşayan Adil Gür ve Kemal Öztürk canlı yayında fena kapıştı "Hazır asker" imajıyla gündeme bomba gibi düşen Yıldız Tilbe, yeni tarzıyla yine çok konuşulacak Vakalardaki vahim artış sonrası Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, herkesin merak ettiği soruyu yanıtladı: İlave tedbirler gündemde değil Real Madrid, evinde Shakhtar Donetsk'e 3-2 mağlup oldu Masumlar Apartmanı'nın "Han"ı Birkan Sokullu'nun eski eşinin ünlü oyuncu olduğu ortaya çıktı Bakan Koca, Cem Yılmaz'ın sağlık çalışanlarıyla ilgili çağrısına olumlu yanıt verdi Azerbaycan'dan vatandaşlarını cepheye çağıran Paşinyan'a sert tepki: Çözüm taraftarı olmadığını bir kez daha ortaya koydu Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın maaşına zam! İşte önümüzdeki yıl alacağı ücret