Öğrenciler "Değerler Fidanlığı" Oluşturdu - Son Dakika

Öğrenciler "Değerler Fidanlığı" Oluşturdu

05.01.2018 13:10
Öğrenciler

Çiftlikköy ilçesinde, 75. Yıl Namık Kemal İlkokulu öğrencilerince, "Değerler Eğitimi" kampanyası kapsamında okul bahçesine fidan dikildi.

Çiftlikköy ilçesinde, 75. Yıl Namık Kemal İlkokulu öğrencilerince, "Değerler Eğitimi" kampanyası kapsamında okul bahçesine fidan dikildi.

Çiftlikköy Belediyesi desteğiyle düzenlenen programa, AK Parti Yalova Milletvekili Fikri Demirel, Kaymakam Cengiz Karabulut ve İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tosun da katıldı.

Milletvekili Demirel, yaptığı konuşmada, böyle bir etkinliğin düzenlenmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Değerler Fidanlığı" ile öğrencilere farklı değerlerin kazandırılmasının çok faydalı olduğunu vurguladı.

Okul Müdürü Alkan Çelik ise 14 adet fidanın toprakla buluştuğunu belirterek, "Yardımlaşmanın doğaya da yapılabileceğinin paylaşmanın, sevginin, saygının sadece insanlar arasında değil diğer canlılarla da farkedilmesini sağlamak amacıyla işe başladık. Bu kapsamda insanlara yardım, hayvanlara yardım ve doğaya yardım konularında etkinlikler yaptık. Bugün ise doğaya olan sevgimizi göstermek adına okulumuz bahçesinde her değer için bir fidan dikilerek, 'Değerler Fidanlığı' oluşturduk." ifadesini kullandı.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Öğrenciler 'Değerler Fidanlığı' Oluşturdu - Son Dakika


Son Dakika

Sosyal deney sırasında söyledikleri yüreklere dokundu! Herkes bu çocuğu arıyor Kendini tanrı zanneden adam, babasının kesik başıyla sokaklarda dolaştı Başörtüsünü çıkardıktan sonra açılıp saçılan Hanife Gürdal, şimdi de mini etekli pozunu paylaştı 14 yaşındaki kıza yapılan iğrenç istismar "Anne beni en yakınından koruyamadın" notuyla ortaya çıktı CHP'li Aytuğ Atıcı'dan canlı yayına damga vuran sözler: Erdoğan gitsin diye canımı veririm Ankara kulislerini hareketlendiren iddia: Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı değil Başbakan olmak istiyor Gizli kamera görüntüleri, yatalak kadına şiddet uygulayan bakıcıyı ele verdi Uludağ'daki maskesiz mesafesiz parti görüntüleri, kısıtlamada evde kalan vatandaşların tepkisini çekti