Öğrenciler, Futbolcularla Birlikte Bursa'yı Tasarladı - Son Dakika

Öğrenciler, Futbolcularla Birlikte Bursa'yı Tasarladı

18.01.2012 14:24
Öğrenciler, Futbolcularla Birlikte Bursa'yı Tasarladı, System.String[]

Bursaspor Kaptanı Ömer Erdoğan ve eski Bursasporlu Futbolcu Mustafa Gönden, anaokulu öğrencilerinin hayal ettikleri Bursa'yı oluşturmalarına yardım etti.

Bursa spor Kaptanı Ömer Erdoğan ve eski Bursasporlu Futbolcu Mustafa Gönden, anaokulu öğrencilerinin hayal ettikleri Bursa'yı oluşturmalarına yardım etti.

Bir anaokulunun projesine destek veren iki futbolcu, eşleri ile birlikte çocukların hayal dünyasına yolculuk yaptı. Egeberk'li minikler, Bursaspor Kaptanı Ömer Erdoğan, eski Bursasporlu Futbolcu Mustafa Gönden ve eşleriyle, yaşamak istedikleri Bursa'nın evlerini, sokaklarını, spor tesislerini ve yeşil alanlarını birlikte yaptı. Eğlenceli geçen aile katılımında minikler, örnek Bursa'yı yapmanın heyecanını yaşadı.

Öğrenciler, Futbolcularla Birlikte Bursa'yı Tasarladı
Öğrenciler, Futbolcularla Birlikte Bursa'yı Tasarladı
Öğrenciler, Futbolcularla Birlikte Bursa'yı Tasarladı

- Kaynak: CHA

Son Dakika Yerel Öğrenciler, Futbolcularla Birlikte Bursa'yı Tasarladı - Son Dakika


Son Dakika

FETÖ iddiası sonrası İYİ Partili Ümit Özdağ'ın ihracı için ilk adım atıldı Galatasaray, evinde ilk kez Alanyaspor'a yenildi Sağlık Bakanlığı, çelişki sonrası koronavirüs tablosunu değiştirdi! Yeni hasta sayısı 2 bini aştı Meteoroloji, 57 ile sağanak yağış uyarısında bulundu "Türk burgeri değil Yunan burgeri satacağız" diyen Suudi şirket, Türkiye'de sektör lideri çıktı SİHA'lara direnemeyen Ermenistan'dan PKK taktiği! Hedef şaşırtmak için mevzilere cansız manken yerleştirdiler Sevgilisiyle samimi pozlarını paylaşan fenomen Duygu Özaslan, eleştirileri tiye aldı Türkiye'nin Azerbaycan ve Kırım hamleleri Rus basınını rahatsız etti: Moskova'nın nüfuz alanına görülmemiş bir atılım var