Öğrenciler, İnciraltı Kent Ormanı'nda 'Telafide Ben de Varım' dedi - Son Dakika

Öğrenciler, İnciraltı Kent Ormanı'nda 'Telafide Ben de Varım' dedi

09.07.2021 16:57
Öğrenciler, İnciraltı Kent Ormanı'nda 'Telafide Ben de Varım' dedi, System.String[]

İzmir'de 'Telafide Ben de Varım' eğitim süreci tüm hızıyla devam ediyor. 21 Haziran-2 Temmuz arasında başvuruların alındığı faaliyetlere öğrenciler başta olmak üzere öğretmenler ve veliler yoğun ilgi gösterdi.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından hayata geçirilen ve 31 Ağustos tarihine kadar devam edecek olan 'Telafide Ben de Varım' programıyla, salgın döneminin olumsuz etkilerinin giderilmesi, öğrencilerin sosyal, kültürel, sportif ve akademik gelişimlerinin artırılması hedefleniyor.

Program kapsamında bir dizi faaliyet gerçekleştiren İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğünün, İnciraltı Kent Ormanı'nda düzenlediği etkinliğe Balçova Kaymakamı Ahmet Hamdi Usta, İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Ömer Yahşi, Balçova İlçe Milli Eğitim Müdürü Erhan Atilla, öğrenciler, öğretmenler ve veliler katıldı.

Etkinlik, Balçova İnciraltı Kent Ormanı'nda işaret diliyle istiklal Marşı'nın okunması ile başladı. Renkli görüntülere sahne olan doğa yürüyüşün ardından katılımcılar, ilgi alanlarına göre başvuruda bulundukları istasyonlarda buluştular.

Spordan sanata, akıl zekâ oyulanlarından robotik kodlama atölyelerine, çocuk oyunlarından değerler eğitimine kadar çeşitli başlıklarda 10 istasyonda şenlik havasında gerçekleştirilen etkinlikler katılımcılar tarafından büyük ilgi gördü.

Öğrenciler, İnciraltı Kent Ormanı'nda 'Telafide Ben de Varım' dedi

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Öğrenciler, İnciraltı Kent Ormanı'nda 'Telafide Ben de Varım' dedi - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Son Dakika! Biden, bu sözleriyle İsrail'i kızdıracak: İsrail-Filistin sorununda en iyisi iki devletli çözüm 17:45 Son Dakika! Biden, bu sözleriyle İsrail'i kızdıracak: İsrail-Filistin sorununda en iyisi iki devletli çözüm Öz kızını öldüresiye döven anneye 1 yıl 6 ay hapis cezası verildi 17:38 Öz kızını öldüresiye döven anneye 1 yıl 6 ay hapis cezası verildi Sürücüler çileden çıktı! Düğün eğlencesinde yol kapatıp, havaya ateş açtılar 17:31 Sürücüler çileden çıktı! Düğün eğlencesinde yol kapatıp, havaya ateş açtılar
Altın Ayakkabı ödülünün sahibi, Bayern Münih'in golcüsü Robert Lewandowski oldu 17:25 Altın Ayakkabı ödülünün sahibi, Bayern Münih'in golcüsü Robert Lewandowski oldu Demirören Grubu, bankalarla pazarlığa oturdu! 1,5 milyar dolarlık kredi borcunu yapılandırmak istiyor 17:19 Demirören Grubu, bankalarla pazarlığa oturdu! 1,5 milyar dolarlık kredi borcunu yapılandırmak istiyor TRT'den Rıdvan Dilmen'in maaşıyla ilgili açıklama: Bugüne kadar hiçbir ücret ödenmemiştir 17:10 TRT'den Rıdvan Dilmen'in maaşıyla ilgili açıklama: Bugüne kadar hiçbir ücret ödenmemiştir
Son Dakika! Bahçeli'den CHP ve İYİ Parti'nin 17:03 Son Dakika! Bahçeli'den CHP ve İYİ Parti'nin "HDP meşrudur" sözlerine yanıt: HDP, terör örgütünün mazbata almış halidir Sercan Yıldırım, yeni imajıyla gündeme oturdu! Hangi işlemi yaptırdığı merak ediliyor 16:12 Sercan Yıldırım, yeni imajıyla gündeme oturdu! Hangi işlemi yaptırdığı merak ediliyor
Advertisement