Öğrenciler Ormanın Önemini Tiyatro ile Öğrendi - Son Dakika

Öğrenciler Ormanın Önemini Tiyatro ile Öğrendi

Pursaklar Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü'nün düzenlediği tiyatro kampanyası başladı."Güzel Orman" adlı tiyatroyu protokolle birlikte 300 öğrenci izledi.

Öğrenciler Ormanın Önemini Tiyatro ile Öğrendi, System.String[]

Pursaklar Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü'nün düzenlediği tiyatro kampanyası başladı. "Güzel Orman" adlı tiyatroyu protokolle birlikte 300 öğrenci izledi. Oyunla öğrencilere ormanın önemi anlatıldı.

Pursaklar Belediyesi Saray Kültür Merkezi'ndeki programa Pursaklar Kaymakamı Salih Bıçak, Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yaşar Ertuğrul, ilçe yöneticileri, öğretmenler ve çok sayıda öğrenci katıldı. Ormanların önemine dikkat çekilen 'Güzel Orman' adlı oyunda çocuklara önemli mesajlar verildi. Ormanı sevmenin, çiçekleri korumanın önemine vurgu yapılan oyunda, çocuklar hem eğelendi hem de öğrendi. Oyunda ormanlarda ateş yakmanın tehlikesinden, ağaçların ve çiçeklerin koparılmaması gerektiğine; büyüklerden habersiz bir yere gidilmemesinden anne babaya saygıya kadar birçok olumlu mesaj veriliyor.

Sanatın ve kültürün toplumun gelişmesindeki öneminin ve katkısının önemine dikkat çeken Belediye Başkanı Selçuk Çetin, tiyatronun insanlara kimlik ve kişilik kazandıran en önemli sanatlardan biri olduğunu söyledi. Öğrenciler ve öğretmenler belediyenin bu hizmetinden dolayı Başkan Çetin'e teşekkür etti.

Haber Yayın Tarihi: 02.01.2012 14:41 - Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Öğrenciler Ormanın Önemini Tiyatro ile Öğrendi - Son Dakika


Son Dakika

ABD Başkanı Trump'a içinde ölümcül zehir olan bir paket gönderildi "Bakımsızsın" diyerek eşini öldürdüğü iddia edilen İbrahim Tekin sessizliğini bozdu: 10 ay boşuna yattım Edirne'de 48 saat su kesintisi yapılacak Şüpheli bir şekilde ölü bulunan Gülay Uygun, ölmeden önce eşini arayıp helallik istemiş Sahibini durdurdukları otomobili çaldılar! O anlar kameraya anbean yansıdı 7 yıldır komada olan Michael Schumacher, tamamen bitkisel hayata geçti Parkta tanıştığı kadını evine misafir eden yaşlı çift 25 yıllık birikimlerini kaybetti "Kocan seni aldatıyor" mesajıyla şoke olan Eylül Öztürk, kimin gönderdiğini öğrenince ağzı açık kaldı