Son Dakika Haberleri: Öğrenciler Ormanın Önemini Tiyatro ile Öğrendi

Öğrenciler Ormanın Önemini Tiyatro ile Öğrendi

7 yıl önce

Pursaklar Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü'nün düzenlediği tiyatro kampanyası başladı."Güzel Orman" adlı tiyatroyu protokolle birlikte 300 öğrenci izledi.

Öğrenciler Ormanın Önemini Tiyatro ile Öğrendi, System.String[]
Pursaklar Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü'nün düzenlediği tiyatro kampanyası başladı. "Güzel Orman" adlı tiyatroyu protokolle birlikte 300 öğrenci izledi. Oyunla öğrencilere ormanın önemi anlatıldı.

Pursaklar Belediyesi Saray Kültür Merkezi'ndeki programa Pursaklar Kaymakamı Salih Bıçak, Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yaşar Ertuğrul, ilçe yöneticileri, öğretmenler ve çok sayıda öğrenci katıldı. Ormanların önemine dikkat çekilen 'Güzel Orman' adlı oyunda çocuklara önemli mesajlar verildi. Ormanı sevmenin, çiçekleri korumanın önemine vurgu yapılan oyunda, çocuklar hem eğelendi hem de öğrendi. Oyunda ormanlarda ateş yakmanın tehlikesinden, ağaçların ve çiçeklerin koparılmaması gerektiğine; büyüklerden habersiz bir yere gidilmemesinden anne babaya saygıya kadar birçok olumlu mesaj veriliyor.

Sanatın ve kültürün toplumun gelişmesindeki öneminin ve katkısının önemine dikkat çeken Belediye Başkanı Selçuk Çetin, tiyatronun insanlara kimlik ve kişilik kazandıran en önemli sanatlardan biri olduğunu söyledi. Öğrenciler ve öğretmenler belediyenin bu hizmetinden dolayı Başkan Çetin'e teşekkür etti.İstanbullu Gelin'de Arabadaki Cinsel İlişki Sahnesi Sosyal Medyada Tepki Topladı 18 Liraya Aldı, 10 Bin Liraya Bile Satmıyor! Bisikletine Yaptıklarını Görenler Hayrete Düşüyor

Türkiye'nin Operasyonları Sonrası Köşeye Sıkışan YPG, Esad'dan Yardım İstedi