Son Dakika Haberleri: Öğrencilerden Afrin'e Destek

Öğrencilerden Afrin'e Destek

3 gün önce

Antalya’nın Korkuteli ilçesine bağlı Büyükköy Ortaokulu öğrencileri, Afrin bölgesinde Zeytin Dalı Harekatına katılan askerlere giyecek ve mektup gönderdiler.

Öğrencilerden Afrin'e Destek, System.String[]
 Antalya'nın Korkuteli ilçesine bağlı Büyükköy Ortaokulu öğrencileri, Afrin bölgesinde Zeytin Dalı Harekatına katılan askerlere giyecek ve mektup gönderdiler.

Korkuteli Büyükköy Ortaokulu öğrenci ve öğretmenleri Afrin'de Zeytin Dalı Harekatına katılan askere moral desteği vermek için atkı ve bere ördüler. Öğrenciler hazırladıkları giyecek ve mektupları Korkuteli Jandarma Karakol Komutanlığına teslim ettiler.

Öğrenciler büyük bir coşku ile hazırladıkları komando marşlı videoda da Türk Bayrağı, PÖH-JÖH Koreografileri eşliğinde Afrin Şehitlerinin isimlerini okunarak yad etti.

Ortaokul Müdürü Timuçin Tunç, "öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimiz hep birlikte atkı, bere ördüler. Bizde okul olarak hazırlanan kolileri Afrin'e gönderilmesi için Korkuteli İlçe Jandarma Komutanlığında görevli Komutanlara teslim ettik. Vatan namustur. Askerlerimiz namusumuz için Afrin'deler" dedi. - ANTALYAAfrin Şehidinin Son Nefesini Kucağında Verdiği Gazi, O Anlarını Anlattı: Sanki Gülüyor Gibiydi Kangal Köpekleri Zeytin Dalı Harekatı'na Hazırlanıyor

Öğrenci Servisindeki Pompalı Dehşetin Arkasından Karşılıksız Aşk Çıktı Son Dakika! Suriye Ordusu, Afrin'e Girmeye Hazırlanıyor