Öğrencilerden Anlamlı "24 Kasım Hediyesi" - Son Dakika

Öğrencilerden Anlamlı "24 Kasım Hediyesi"

25.11.2011 15:08
Öğrencilerden Anlamlı

Şanlıurfa'daki bir ilköğretim okulu öğrencileri "24 Kasım Öğretmenler Günü"nde öğretmenlerine hediye almak yerine depremzedelere bağışta bulundular.

Şanlıurfa'daki bir ilköğretim okulu öğrencileri "24 Kasım Öğretmenler Günü"nde öğretmenlerine hediye almak yerine depremzedelere bağışta bulundular.

Milli Eğitim Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, Halide Nusret Zorlutuna İlköğretim Okulu öğrencileri "24 Kasım Öğretmenler Günü"nde düzenledikleri anlamlı kampanyayla deprem bölgesine destek olmaya çalıştı.

Konuyla ilgili açıklama yapan Okul Müdürü Celal Küçük öğrencilerin bu anlamlı davranışıyla en mutlu oldukları öğretmenler günü olduğunu belirterek,

"Öğrencilerimizin bu davranışı bizleri oldukça duygulandırmıştır. Bugün burada toplanan parayı Şanlıurfa Valiliği tarafından Van depremzedeleri için başlatılan kampanya kapsamında bağışta bulunacağız" dedi.

Okulu öğrencilerinden Salih Özgür Ersöz ise böyle bir günde tüm öğrenci arkadaşımızla aramızda bu kampanyayı yapmak için karar aldıklarını söyledi.

Öğrencilerin yanı sıra öğretmenlerin de destek olduğu kampanyada bin TL paranın toplandığı kaydedildi.

- ŞANLIURFA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Öğrencilerden Anlamlı '24 Kasım Hediyesi' - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Erdoğan, kriz iddiasının ardından Putin ile görüştü: Karabağ'daki Ortak Merkez hemen faaliyete geçsin Azerbaycan ordusu 27 yıldır işgal altında bulunan Kelbecer'e girdi Muharrem İnce, sesi titreyerek açıkladı: 2018 Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde keşke CHP'ye güvenmeseydim G.O.R.A'daki efsane repliğiyle hafızalara kazınan oyuncu Muhittin Korkmaz hayatını kaybetti Son Dakika! Çavuşoğlu'ndan, Türk gemisine yapılan hukuk dışı aramayla ilgili misilleme mesajı: Cevabımızı sahada da vereceğiz Bülent Arınç'ın oğlundan babasının istifasıyla ilgili dikkat çeken sözler: Bu denizde bir tek gemi ve tek bir reis var Böyle vahşet görülmedi! Annesi doğum yaparken 6 yaşındaki çocuğunun başını kesti Arınç'ın istifa metninde dikkat çeken ifadeler var: Yargı, ekonomi ve başka alanlarda reformlara ihtiyaç var