Öğrencilerden Çanakkale Şehitler Anıtı'na Gezi - Son Dakika

Öğrencilerden Çanakkale Şehitler Anıtı'na Gezi

10.09.2014 14:30
Öğrencilerden Çanakkale Şehitler Anıtı'na Gezi, System.String[]

Çanakkale Şehitleri Anıtı ve Atatürk Sergi Salonu sorumlularından Neşe Caner ile birlikte anıtı gezen öğrenciler kendilerine verilen bilgileri dikkatlice dinlediler.

MANİSA Büyükşehir Belediyesi Barbaros Çocuk Kültür ve Sanat Merkezi öğrencileri, Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından kente kazandırılan Çanakkale Şehitleri Anıtı ve Atatürk Sergi Salonu'nu gezdi.

Barbaros Çocuk Kültür ve Sanat Merkezi'nde eğitim gören öğrenciler, Çanakkale Şehitleri Anıtı ve Atatürk Sergi Salonu'nu gezdiler. Çanakkale Şehitleri Anıtı ve Atatürk Sergi Salonu sorumlularından Neşe Caner'den bilgiler alan öğrenciler Şanlı Türk tarihinin en önemli mücadelelerinden birine sahne olan Çanakkale ruhunun yansıtıldığı dioramayı hayranlıkla incelediler. Ulu önder Mustafa Kemal önderliğindeki Türk halkının kurtuluş mücadelesi ve Manisa halkının Çanakkale'de gösterdiği mücadeleye şahitlik eden öğrenciler, kendilerine verilen bilgileri dikkatlice dinlediler.

Öğrencilerden Çanakkale Şehitler Anıtı'na Gezi

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Öğrencilerden Çanakkale Şehitler Anıtı'na Gezi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Fransa Dışişleri: Dağlık Karabağ'ın bağımsızlığını tanımıyoruz Moderna ve Pfizer'in geliştirdiği aşıların yan etkileri belli oldu Türk gemisine yapılan hukuk dışı baskınla ilgili düğmeye basıldı! Savaş gemileri sahaya iniyor Merve Boluğur'dan cesur paylaşım! Derin bacak ve göğüs dekoltesi olay oldu Ermenistan ordusunun savaş durumundaki içler acısı hali görüntülere yansıdı Buket Aydın ve Emir Sarıgül bu kez kaçamadı! Aşıklar spor yaparken görüntülendi İBB Başkanı İmamoğlu kendisini yuhalayan taksicilerin üzerine yürüdü Hayatını kaybeden Maradona'nın ölmeden önceki son sözleri ortaya çıktı