Öğrencilerden, Emniyet Müdürü Çalışkan'a Ziyaret - Son Dakika

Öğrencilerden, Emniyet Müdürü Çalışkan'a Ziyaret

23.04.2019 10:11
Öğrencilerden, Emniyet Müdürü Çalışkan'a Ziyaret, System.String[]

İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Bakırköy Hamdullah Suphi Tanrıöver İlköğretim Okulu öğrencilerini makamında kabul etti.

İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Bakırköy Hamdullah Suphi Tanrıöver İlköğretim Okulu öğrencilerini makamında kabul etti.

Okul müdürü, sorumlu öğretmen ve bazı sınıf arkadaşları ile İstanbul Emniyet Müdürlüğüne gelen 3. sınıf öğrencisi Kuzey Yılmaz, temsilen Emniyet Müdürü Çalışkan'ın makam koltuğuna oturdu.

İlk olarak bilgi almak için Çocuk Şube Müdürü Serkan Gömce'yi makamına çağıran Yılmaz, çocukların güvenliği için alınan önlemleri ve okul çevreleri ile parklarda yapılan çalışmaları sordu.

Gömce de alınan tedbirler ile geçmişte yapılan ve devam etmekte olan çalışmaları anlattı.

Çalışkan ise "Çocuklar bizim için çok kıymetli. Onların başına gelebilecek en ufak bir zararda şüphelilerin en ağır şekilde cezalandırılacağını bildiriyoruz." dedi.

Öğrenci Kuzey Yılmaz ayrıca telsizden, polis ekiplerinin çocuklarının bayramını kutladı.

Daha sonra, okul müdürü, öğretmen ve öğrenciler, Emniyet Müdürü Çalışkan ile fotoğraf çektirdi.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Öğrencilerden, Emniyet Müdürü Çalışkan'a Ziyaret - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Danimarka'da vizonların ardından koronavirüs bulaşan kediler de itlaf edildi Komşuların kötü koku ihbarı yaptığı dairede yaşlı adamın cansız bedeni bulundu Sokağa çıkma kısıtlamasına aldırış etmeyip ormana giden alkollü şahsın başına gelmeyen kalmadı Kısıtlamaya uymayan gence ve kimliğini getirerek yasağı delen arkadaşına ceza kesildi Kendisine "Yatakta iyi değil" diyen modele, ünlü oyuncu Halle Berry'den iddialı yanıt Aşk iddialarını sürekli yalanlayan Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı, dudak dudağa görüntülendi Yüzde 95 etkili olduğu söylenen koronavirüs aşısının ABD'ye sevkiyatına başlandığı iddia edildi Koronaya rağmen Şehabettin dedeyi onlarca kişi son yolculuğuna uğurladı