Öğrencilerden Fotoğraf Sergisi - Son Dakika

Öğrencilerden Fotoğraf Sergisi

12.01.2012 16:20
Öğrencilerden Fotoğraf Sergisi, System.String[]

Alaplı Anadolu Lisesi Resim ve Fotoğrafçılık Kulübü öğrencilerince "Kandilli'de Doğa ve Hayat" konulu fotoğraf sergisi açıldı.

Alaplı Anadolu Lisesi Resim ve Fotoğrafçılık Kulübü öğrencilerince " Kandilli'de Doğa ve Hayat" konulu fotoğraf sergisi açıldı.

Alaplı Belediye Başkanı Nevzat Çimenoğlu, serginin açılışında yaptığı konuşmada, belediye olarak sanatın tüm dalının desteklenmesi anlamında ellerinden gelen her türlü desteği vermeye çalıştıklarını söyledi.

Alaplı Anadolu Lisesi Fotoğraf ve Resim Kulübü öğretmeni Çiğdem Küçükkaya da, öğrencileriyle birlikte Kandilli Beldesinde fotoğraf çalışması yaptıklarını ve verimli geçtiğini belirtti.

- ZONGULDAK

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Öğrencilerden Fotoğraf Sergisi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Aytemiz Alanyaspor, gösterdiği performansla Süper Lig'i kasıp kavuruyor Bakan Selçuk, "Maske kalksın" mesajlarına tepki gösterdi: Bu artık bir rica değil Güne düşüşle başlayan altının gram fiyatı 481 liradan işlem görüyor "Azeri askerleri öldürdük" haberini Serdar Ortaç fotoğrafıyla servis ettiler Son Dakika! Hatay'da, 23 yıldır aranan PKK'nın sözde Amanoslar sorumlusu terörist Hüseyin Acar öldürüldü Paşinyan "Karabağ olmazsa biteriz, silahlanın" çağrısı yapmıştı! Azerbaycan, Karabağ'ın kalbine giden kenti kuşattı Yüz yüze eğitim, çocuklarda vaka sayısını artırdı mı? Bilim Kurulu Üyesi Kara'dan yanıt geldi Futbola geri dönen Survivor Aycan rahatsızlandığını sosyal medya hesabından duyurdu