Öğrencilerden Mehmetçik'e destek - Son Dakika

Öğrencilerden Mehmetçik'e destek

16.10.2019 16:07
Öğrencilerden Mehmetçik'e destek, System.String[]

Zonguldak'ta öğrenciler, Barış Pınarı Harekatı'na destek verdi.

Zonguldak'ta öğrenciler, Barış Pınarı Harekatı'na destek verdi.

Cengiz Topel İlk ve Ortaokulu Müdürü Osman Menteş, yaptığı açıklamada, öğrenci ve öğretmenler tarafından hazırlanan etkinlikle kahraman Türk askerine destek vermek istediklerini belirtti.

Öğrencilerin Mehmetçik'e duydukları sevgi ve güveni asker selamıyla gösterdiklerini ifade eden Menteş, "Ülkesinin daha huzurlu, daha güvenli bir yer olması için mücadele eden Mehmetçiklerimize bir selam da bizden olsun diyerek onlara olan minnettarlığımızı gösterdik." dedi.

Daha sonra öğrenciler kendilerinin yazdığı "Selam olsun Mehmetçik'e, gözün arkada kalmasın, yeni Mehmetçikler burada, vatan bizimle şahlansın." şiirini okudu.

Öğrencilerden Mehmetçik'e destek

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Öğrencilerden Mehmetçik'e destek - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

NATO Genel Sekreteri Stoltenberg: Dağlık Karabağ'daki çatışmanın tarafı değiliz İngiliz golcü Welbeck, F.Bahçe'nin 1,5 milyon liralık teklifini reddetti Bilim insanlarından yeni araştırma! Koronavirüsün insanı nasıl hasta ettiği ortaya çıktı Polis, intihara kalkışan genci bir anlık dalgınlığından yararlanarak kurtardı Ünlü YouTuber canlı yayında bir kadını darbetti! Sosyal medya ayağa kalktı Ermenistan, Türkiye'den ürün alımını yasakladı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın maaşına zam! İşte önümüzdeki yıl alacağı ücret Turkcell'in Türkiye Varlık Fonu'na devri resmen onaylandı