Öğrencilerden Mehmetçik'e destek - Son Dakika

Öğrencilerden Mehmetçik'e destek

16.10.2019 16:07
Öğrencilerden Mehmetçik'e destek, System.String[]

Zonguldak'ta öğrenciler, Barış Pınarı Harekatı'na destek verdi.

Zonguldak'ta öğrenciler, Barış Pınarı Harekatı'na destek verdi.

Cengiz Topel İlk ve Ortaokulu Müdürü Osman Menteş, yaptığı açıklamada, öğrenci ve öğretmenler tarafından hazırlanan etkinlikle kahraman Türk askerine destek vermek istediklerini belirtti.

Öğrencilerin Mehmetçik'e duydukları sevgi ve güveni asker selamıyla gösterdiklerini ifade eden Menteş, "Ülkesinin daha huzurlu, daha güvenli bir yer olması için mücadele eden Mehmetçiklerimize bir selam da bizden olsun diyerek onlara olan minnettarlığımızı gösterdik." dedi.

Daha sonra öğrenciler kendilerinin yazdığı "Selam olsun Mehmetçik'e, gözün arkada kalmasın, yeni Mehmetçikler burada, vatan bizimle şahlansın." şiirini okudu.

Öğrencilerden Mehmetçik'e destek

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Öğrencilerden Mehmetçik'e destek - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Kısıtlamaya uymayan kardeşler terör estirdi: 3 polis yaralı Ellen Page transeksüel olduğunu açıkladı, Elliot ismini aldı Emre Bol'dan Diagne'yle ilgili çirkin yorum: Ülkesinde timsah yiyordu, Türkiye'de topçu oldu Yeni pozlarını paylaşan Hadise'ye beğeni üstüne beğeni yağdı Koronadan daha tehlikeli! Biyoteröristler, virüsler üzerinde çalışan biyologların bilgisayarlarına saldırı gerçekleştirebilir "Millet İttifakı'nın çatı adayı kim olsun?" anketinde ilk iki sırada İmamoğlu ve Yavaş var Yasak aşkın ortaya çıkmaması için ölen sevgilisini giydirip kapı önüne bıraktı Müge Anlı dehşete düştü! Anne, 6 aylık bebeğini tandırda diğerini de boğarak öldürdü