Öğrencilerden Örnek Çalışma - Son Dakika

Öğrencilerden Örnek Çalışma

12.01.2012 12:00
Öğrencilerden Örnek Çalışma, System.String[]

Kahta Fatih Sultan Mehmet İlköğretim Okulu öğrencileri, "Fidansız Öğrenci Kalmasın" projesi kapsamında fidan dikimi yaptı.

Kahta Fatih Sultan Mehmet İlköğretim Okulu öğrencileri, "Fidansız Öğrenci Kalmasın" projesi kapsamında fidan dikimi yaptı.

Öğrenciler, proje kapsamında yaptıkları çalışma ile okul bahçesine 180 çam, 50 de akasya fidanı dikimi yaptı.

Okul Müdürü Ali İhsan Köroğlu, yaptığı açıklamada, okulda örnek bir çalışma başlatarak, fidan dikimi gerçekleştirdiklerini belirtti.

Köroğlu, okul olarak yapılan örnek çalışmalarla öğrencileri en iyi şekilde yetiştirmeye çalıştıklarını ifade ederek, şu bilgileri verdi:

"Okul olarak, Mavi Kapak Toplama Kampanyası gibi örnek bir çalışma da başlattık. Her sağlıklı bireyin bir engelli adayı olduğu düşüncesinden yola çıkarak Türkiye genelinde başlatılan Mavi Kapak Toplama kampanyasına katılmaya karar verdik. Bu kapsamda şu ana kadar okulumuzda 4 bin 500 mavi kapak toplandı. Ege Üniversitesi Diş hekimliği fakültesi tarafından başlatılan proje sayesinde bir çok engelli vatandaşımız tekerlekli sandalye sahibi olacak. Projede sadece mavi kapak değil, bütün plastik kapaklar (kola kapağı gibi) toplanmaktadır. Projeyi PTT de destekliyor. PTT, sembolik bir ücret karşılığında toplanan kapakları taşıma göreviyle kargo ve lojistik destek sunmaktadır. Proje 2012 yılının sonuna kadar devam edecek."

(İKA-ŞMÖ- - ADIYAMAN

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Öğrencilerden Örnek Çalışma - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Balık tutma keyfi hastanede bitti! Çocuğun kaşına saplanan kancayı itfaiye görevlisi çıkardı 22:21 Balık tutma keyfi hastanede bitti! Çocuğun kaşına saplanan kancayı itfaiye görevlisi çıkardı Ümitcan Uygun'un şüpheli olduğu Esra Hankulu'nun ölümünde ön otopsi raporu çıktı 21:58 Ümitcan Uygun'un şüpheli olduğu Esra Hankulu'nun ölümünde ön otopsi raporu çıktı Yine gündem olmayı başardı! Kim Kardashian tanga bikinisiyle plaja indi 21:38 Yine gündem olmayı başardı! Kim Kardashian tanga bikinisiyle plaja indi
Metro beklerken raylara düşen tekerlekli sandalyeli adamın hayatını başka bir yolcu kurtardı 21:00 Metro beklerken raylara düşen tekerlekli sandalyeli adamın hayatını başka bir yolcu kurtardı Milas'taki orman yangınları sonrası kül olan alanlar havadan görüntülendi 20:40 Milas'taki orman yangınları sonrası kül olan alanlar havadan görüntülendi Hakan Sabancı için 20:11 Hakan Sabancı için "Beni böceklerin içine attı" diyen Aygün Aydın yeniden hapse giriyor
Son Dakika: Türkiye'de 5 Ağustos günü koronavirüs nedeniyle 108 kişi vefat etti, 24 bin 297 yeni vaka tespit edildi 19:33 Son Dakika: Türkiye'de 5 Ağustos günü koronavirüs nedeniyle 108 kişi vefat etti, 24 bin 297 yeni vaka tespit edildi Bakanlıktan sosyal medya fenomeni Batuhan Onur Maz'a suç duyurusu 17:57 Bakanlıktan sosyal medya fenomeni Batuhan Onur Maz'a suç duyurusu
Advertisement