Son Dakika Haberleri: Öğrencilerden Yetenek Gösterisi

Öğrencilerden Yetenek Gösterisi

8 yıl önce

Almanya? nın Kehl kentinde Türk Okul Aile Birliği Derneği'nin ve Türkçe öğretmeni Zeynep Akçay'ın organize ettiği öğrencilerin yetenek gösterisi büyük ilgi gördü.

Öğrencilerden Yetenek Gösterisi, System.String[]

Almanya? nın Kehl kentinde Türk Okul Aile Birliği Derneği'nin ve Türkçe öğretmeni Zeynep Akçay'ın organize ettiği öğrencilerin yetenek gösterisi büyük ilgi gördü.


Cumartesi günü? Falkenhausenschule ilkokulunda yapılan programa okul müdiresi Imogen Remmert'de katıldı. Müdire Remmert ' 'Türk çocukların bu güzel programını sizlerle beraber izlemek beni çok mutlue diyor. Türkler okulumuza ayrı bir renk katıyor hepinize çok teşekkür ediyorum' diye konuştu.


Programa katılan 60'a yakın veli öğrencilerin yeteneklerini büyük bir zevkle izledi. Programda resim çalışmaları, İstanbul'un simgesi olan? Galata Kulesi? Boğaz Köprüsü maketleri sergiyi gezenlerden tam not aldı. Program şiir, skeç, akrobosi, okuma, folklör, pandomim, jimnastik, minik müzik konserleriyle izleyenleri adeta büyüledi. Müzik bölümünde Melike Altıntaş flütü, Aylin Çaylı viyolenseliyle verdiği konserle yeteneklerini gösterdi. Achern kentinden Beyza Köse'nin Almanya şiiri, Ali Şen'in akrobosi ve sihirbazlık gösterisi, İlayda Doğan'ın okuma bölümü, Kehl Türk öğrencilerin folklör gösterisiyle ? anne ile kız skeçi büyük alkış aldı. Programın sonunda Okul Aile Birliği üyelerin hazırladığı yemek ve pastalar davetlilere ikram edildi.

Haber Yayın Tarihi: 29.01.2012 03:59 Kaynak: DHAOrmanlık alanda yakılan ateş vatandaşları harekete geçirdi
İngiliz çiftin kapısının önündeki idrar lekesi, postacıya ait çıktı Siirt'te 'ışık hadisesi' için yüzlerce kişi toplandı