Öğrencilere "Geleceğin İçin Yanındayız" Dediler - Son Dakika

Öğrencilere "Geleceğin İçin Yanındayız" Dediler

19.07.2017 13:51
Öğrencilere

Karşıyaka İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü "Geleceğin için yanındayız" diyerek TEOG ve YGS/LYS de tercih yapacak öğrenciler için Tercih Masaları kurdu.

Merkezi Müdürlüğünün koordinasyonunda KarşıyakaMavibahçe AVM 'de kurulan 10 tercih masası öğrenci akınına uğruyor.

Tercih masaları Karşıyakalı öğrencilerin dışında, İzmir'in diğer ilçeleri ve diğer şehirlerden gelen öğrencilere de danışmanlık yapıyor.

MavibahçeAVM'de açılan tercih masalarına uğrayan öğrenci ve velilere TEOG ve YGS/LYS tercihlerinde tercih danışmanları yardımcı oluyor.

Karşıyaka İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa İslamoğlu tercih masalarını gezdi çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Karşıyaka İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından kurulan tercih masaları 26 Temmuz'a kadar TEOG ve YGS/LYS tercihi yapacaklara hizmet edecek.

Öğrencilere Geleceğin İçin Yanındayız Dediler

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Öğrencilere 'Geleceğin İçin Yanındayız' Dediler - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Sorulara yanıt veremeyince yayını terk eden Şevval Şahin'e ünlü isimlerden destek geldi Son dakika: Azerbaycan ve Ermenistan, insani ateşkes konusunda anlaştı Fransa'nın beklediği destek Yunanistan'dan geldi: Erdoğan'ın Macron'a yönelik sözleri kabul edilemez Burak Yılmaz'ın golü yetmedi, Lille Nice ile berabere kaldı Aşk iddialarını yalanlayan Barış Murat Yağcı, Nisa Bölükbaşı ile birlikte ev kiraladı Cristiano Ronaldo'nun üçüncü koronavirüs testi de pozitif sonuçlandı 20 yaşındaki genç, yarı çıplak halde park halindeki aracın üstüne düştü Meteoroloji'den 4 il için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı