Öğrencilere Mont ve Bot Yardımı - Son Dakika

Öğrencilere Mont ve Bot Yardımı

18.01.2018 14:47
Öğrencilere Mont ve Bot Yardımı

Sivas Belediyesi Hayat Ağacı Derneği, merkezde ihtiyaç sahibi bazı öğrencilere dağıtılmak üzere mont ve botları, İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne teslim etti.

Sivas Belediyesi Hayat Ağacı Derneği, merkezde ihtiyaç sahibi bazı öğrencilere dağıtılmak üzere mont ve botları, İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne teslim etti.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü, bazı okullardan gelen mont ve ayakkabı ihtiyacını karşılamak amacıyla, Hayat Ağacı Derneğinden destek istedi.

Öğrenci listesine göre talebi değerlendiren Hayat Ağacı Derneği, 10-15 yaş arası kız ve erkek çocuk için 60 adet mont ve 60 adet bot hazırladı.

Hazırlanan yardım malzemeleri Hayat Ağacı Derneğinde, Milli Eğitim Müdürü Mustafa Altınsoy, Şube Müdürü Mehmet Başcil teslim edildi.

Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Özaydın, Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından gelen talebi kısa sürede değerlendirip çocukların ihtiyacı olan mont ve botların hazırlandığını belirterek, bunların daha önceden belirlenen öğrenci listesine göre okullarda dağıtılacağını söyledi.

Milli Eğitim Müdürü Mustafa Altınsoy, maddi durumu iyi olmayan öğrencileri rencide etmeden mont ve kaban ihtiyacını karşılamak için Sivas Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Hayat Ağacı Derneğinden talepte bulunduklarını belirterek, bunları okul idarecileri vasıtası ile öğrencilere dağıtacaklarını ifade etti.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Öğrencilere Mont ve Bot Yardımı - Son Dakika


Son Dakika

UEFA'dan FIFA'ya tepki: Dünya Kupası'nın iki yılda bir yapılmasının futbol için korkunç sonuçları olur 21:24 UEFA'dan FIFA'ya tepki: Dünya Kupası'nın iki yılda bir yapılmasının futbol için korkunç sonuçları olur Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 20:36 Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Bir avuç ülke" sözleri Rusya'yı kızdırdı: Kabul edilebilir değil Rusya'da çılgın maç! Leicester City'nin forveti attığı gol sayısıyla tarihe geçti 20:08 Rusya'da çılgın maç! Leicester City'nin forveti attığı gol sayısıyla tarihe geçti
Ekrem İmamoğlu eylem yapan öğrencilerin taleplerini yerine getirdi 19:36 Ekrem İmamoğlu eylem yapan öğrencilerin taleplerini yerine getirdi Şamil Tayyar, Bülent Arınç'a ateş püskürdü: Kodese tıkılacağını düşünüyorsan neden AK Parti'de duruyorsun? 19:13 Şamil Tayyar, Bülent Arınç'a ateş püskürdü: Kodese tıkılacağını düşünüyorsan neden AK Parti'de duruyorsun? Herkes bu ameliyatı bekliyordu! İşte domuz böbreğinin ölü bir insana nakil işleminin ilk sonuçları 17:37 Herkes bu ameliyatı bekliyordu! İşte domuz böbreğinin ölü bir insana nakil işleminin ilk sonuçları
Sibel Can'ın oğlu, iki kadınla otele girerken yakalandı 15:50 Sibel Can'ın oğlu, iki kadınla otele girerken yakalandı Ayağına kıymık batan adam, enfeksiyon sebebiyle hayatını kaybetti 14:53 Ayağına kıymık batan adam, enfeksiyon sebebiyle hayatını kaybetti
Advertisement