Öğrencilere Sözlük Dağıtımı - Son Dakika

Öğrencilere Sözlük Dağıtımı

02.01.2012 14:02
Öğrencilere Sözlük Dağıtımı, System.String[]

Türkiye Köprü Vakfı tarafından gönderilen İngilizce Türkçe sözlük, Gölbaşı Atatürk İlköğretim Okulu öğrencilerine dağıtıldı.

Türkiye Köprü Vakfı tarafından gönderilen İngilizce Türkçe sözlük, Gölbaşı Atatürk İlköğretim Okulu öğrencilerine dağıtıldı.

Sözlük dağıtımı yapan İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Çelik, yaptığı açıklamada, şu bilgileri verdi:

"Günümüz dünyasında yabancı dil bilmek çok önemli. İletişimin hızla arttığı dünyamızda, bir yabancı dil bilmek bile yetersiz kalıyor. Günümüzde, bir değil, iki, hatta üç yabancı dil bilmek gerekiyor. Öğrencilerimiz kendilerine verilen bu sözlüğü en iyi şekilde kullanmalıdır."

- ADIYAMAN

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Öğrencilere Sözlük Dağıtımı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Genç çift, uyarılara kulak tıkayıp otobüs durağında ilişkiye girdi Optimar anketinde en beğenilen siyasetçi Cumhurbaşkanı Erdoğan oldu, ikinci sırada Selahattin Demirtaş var Çarşamba gününe dikkat! Beklenen kar yağışı İstanbul'a geri dönüyor Kumar baskınında yakalanan vatandaştan basın mensuplarına ilginç isyan: Sizin bu yaptığınız boşanmaya sebep olur Mezar taşlarında yeni döneme geçiliyor! Dua, resim ve yazı yerine karekod sistemi geldi Iğdır'dan Erzurum'a dönen kamyon şoförünün seyir halindeyken ayakları dondu AK Parti'nin 2020'nin en beğenilen olayı anketinde ilk sırayı Ayasofya'nın ibadete açılması aldı Çukur'da ayrılıkların ardı arkası kesilmiyor! Başrol oyuncusu diziye veda etti