Öğrencilere Süt ve Poğaça Dağıtıyorlar - Son Dakika

Öğrencilere Süt ve Poğaça Dağıtıyorlar

03.01.2012 13:20
Öğrencilere Süt ve Poğaça Dağıtıyorlar, System.String[]

İslahiye Belediyesi ve İslahiye Sosyal Hizmetler Derneği (İSDER) işbirliğiyle ilçe merkezindeki tüm ana sınıfı ve ilköğretim okulu birinci sınıf öğrencilerine süt ve poğaça dağıtılıyor.

İslahiye Belediyesi ve İslahiye Sosyal Hizmetler Derneği (İSDER) işbirliğiyle ilçe merkezindeki tüm ana sınıfı ve ilköğretim okulu birinci sınıf öğrencilerine süt ve poğaça dağıtılıyor.

AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, etkinlik çerçevesinde her hafta bir ilköğretim okulu olmak üzere ilçe merkezindeki 12 ilköğretim okulundaki toplam bin 500 öğrenciye ballı süt ve poğaça dağıtılacak.

Program, Ali Öztürk İlköğretim Okulu'nda başladı.

Belediye Başkanı Malike Uludağ, yaptıkları çalışmanın eğitim dönemi sonuna kadar devam edeceğini belirtti. Çocukların gelişme çağında oldukları bu dönemde beslenmelerinin çok önemli olduğunu ifade eden Uludağ, "Bu nedenle öğrencilere protein değeri yüksek olan süt dağıtıyoruz. Yanında ise poğaça veriyoruz" diye konuştu.

Ali Öztürk İlköğretim Okulu Müdürü Abdurrahman Yıldırım, hizmetlerinden dolayı Belediye Başkanı Uludağ ve İSDER yetkililerine teşekkür etti.

- GAZİANTEP

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Öğrencilere Süt ve Poğaça Dağıtıyorlar - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Prof. Dr. Mehmet Ceyhan'dan salgının seyriyle ilgili korkutan sözler: Birinci dalga bitmedi, 3. ve 4. artış dönemleri gelecek Fatih Terim'den yönetime olay sözler: İçerdekilerin arkamdan planlarını bilmiyor değilim Ermenistan, Azerbaycan ordusuna karşı çocuk askerleri kullanıyor Şişli'de rezidansta 3 kişinin yaralandığı olayda gerçek farklı çıktı: Tabancasını temizlerken yaralanmışlar Eski kocasını öldürüp tandırda yakan kadın tutuklandı, ifadesinde cinayeti detaylarıyla anlattı Aliyev silah aldıkları ülkeleri tek tek saydı! Türkiye ilk sırada değil Azerbaycan tarafından etkisiz hale getirilen İHA'da PKK şüphesi Kuveyt ve Katar'da Hazreti Muhammed'e saygısızlık yapan Fransa'nın ürünlerine boykot