Öğrencilere Trafik Eğitim Seminerleri Düzenleniyor - Son Dakika

Öğrencilere Trafik Eğitim Seminerleri Düzenleniyor

06.01.2012 12:29
Öğrencilere Trafik Eğitim Seminerleri Düzenleniyor, System.String[]

Göksun İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından, ilköğretim ve lise öğrencilerine yönelik trafik eğitim seminerleri düzenleniyor.

Göksun İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından, ilköğretim ve lise öğrencilerine yönelik trafik eğitim seminerleri düzenleniyor.

İlçe Emniyet Müdürü Adnan Kılıç, yaptığı açıklamada, 13 Ocak'a kadar sürecek seminer kapsamında öğrencilere trafik kuralları, ilk yardım ve trafik güvenliği eğitimi verildiğini belirtti.

Trafik kurallarına uymanın, bir toplumun medeniyet ve gelişmişlik ölçüsünü gösterdiğini belirten Kılıç, "Öğrenciler de daha yaşanılabilir bir Göksun için trafik kurallarını öğreniyorlar" dedi.

- KAHRAMANMARAŞ

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Öğrencilere Trafik Eğitim Seminerleri Düzenleniyor - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Koronavirüsü hafif geçirenler dikkat! Hastalığın bıraktığı hasar sanılandan daha büyük Korona tedavisinde çığır açacak araştırma! Herkesin evinde olan Aspirin virüsün düşmanıymış Hagi mi, Alex mi? Fenerbahçe efsanesi Emre Belözoğlu, klişe soruda herkesi ters köşeye yatırdı Çinli şirket, dayanıklılıklarını artırmak için çalışanlarına kendi kendilerini tokatlattı İran lideri Hamaney, Macron'un tavrını "ahmakça" olarak nitelendirdi Akılalmaz olay! Horoz dövüşü baskınına giden polis, horoz tarafından öldürüldü Kaza yapan sürücüden hız sorusuna pişkin yanıt: 500 kilometre hızla geliyordum Malatya Büyükşehir Belediyesi'nin marketlerinde Fransız ürünleri raflardan kaldırıldı