Öğrencilere Yönelik "Ergenlik" Konulu Seminer - Son Dakika

Öğrencilere Yönelik "Ergenlik" Konulu Seminer

05.01.2012 15:01
Öğrencilere Yönelik

'Ergenlik' konulu seminer verildi.

Adıyaman'da, ilköğretim okulu öğrencilerine

'Ergenlik' konulu seminer verildi.

Hürriyet İlköğretim Okulu'nda verilen seminerde Adıyaman Sağlık Müdürlüğünden Psikolog Esra Kaya ve Ertuğrul Turan tarafından 206 öğrenci bilgilendirildi.

Okul Müdürü Zeynel Kılavuz, yaptığı açıklamada, öğrencileri ergenlik döneminde yalnız olmadıklarını hissettirmek için böyle bir seminer verildiğini ifade etti.

Kılavuz, şunları kaydetti:

"Öğrencilerimize ergenlik dönemi ile alakalı seminer verdik. Seminerde öğrencilerimize bu ergenlik döneminde yalnız olmadıklarını hissettirmek ve onların internet veya başka yollarla yanlış bilgi edinecekleri düşüncesiyle Psikologlarımız vasıtasıyla doğru bilgilendirmelerini sağladık. Sağlık Müdürlüğünden uzmanlar getirterek daha dikkatli olmalarını sağladık. Bugün 7. ve 8. sınıf öğrencilerimize seminer verildi. İlerleyen günlerde de diğer sınıflarımıza vereceğiz."

Seminerin sonunda Okul Müdürü Zeynel Kılavuz, Psikolog Esra Kaya ve Ertuğrul Turan'a plaket verdi.

- ADIYAMAN

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Öğrencilere Yönelik 'Ergenlik' Konulu Seminer - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Kırmızı Oda'da Boncuk ve Can aşkının hayal olduğunu öğrenen izleyiciler hayal kırıklığına uğradı Son Dakika: WhatsApp'tan geri adım! Tepki çeken gizlilik sözleşmesi 3 ay ertelendi Fenerbahçe, Bright Osayi-Samuel ile 4 yıllık anlaşmaya vardı Çaycı Hüseyin lakaplı Alpaslan Özmol'un yeni imajı sosyal medyaya damga vurdu Belçika'da bir kişi koronavirüs aşısı olduktan 5 gün sonra öldü Hesabındaki paralar buhar olunca Ebru Polat, çılgına döndü! Gerçek sonradan ortaya çıktı 8 bin korona aşısının yapıldığı hastanenin başhekimi konuştu: En fazla omuz ağrısı ve tansiyon düşüklüğü ile karşılaşıyoruz Tabancayla kalbine ateş edip ağır yaralanan gencin sosyal medyadan paylaştığı not ortaya çıktı