Öğretmen, öğrencisiyle annesi kanepede uyurken ilişkiye girdi - Son Dakika

Öğretmen, öğrencisiyle annesi kanepede uyurken ilişkiye girdi

22.10.2020 11:08

Florida'da bir Hristiyan okulunda görevli olan öğretmen, aşık olduğu öğrencisiyle ilişki yaşamaya başladı. Çocuğun annesiyle arkadaş olarak sürekli evlerine giren öğretmen, bir gece evde bulunduğu sırada yanlarındaki koltukta uyuyakalan anneye aldırış etmeden battaniye altında öğrencisiyle ilişkiye girdiğini itiraf etti.

ABD'nin Florida eyaletinde geçen eylül ayında meydana gelen olayda, 31 yaşında ve evli olan Hristiyan okulu öğretmeni Krsiten O B'rien öğrencilerinden birine karşı romantik duygular beslemeye başladı. Öğretmen, öğrencisiyle yakın olabilmek için genç çocuğun annesi ile arkadaş oldu ve rahat bir şekilde evlerine girmeyi başardı.

INSTAGRAM MESAJINI GÖREN ANNE ŞÜPHELENDİ

Haftada birkaç kez öğrencisinin evine giden O'Brien, bu sayede öğrencisiyle evlerinde ilişki yaşamaya başladı. Genç çocuğun annesi oğlunun telefonuna O'Brien'den gelen Instagram mesajını okudu ve durumdan şüphelenmeye başladı. Bunun üzerine neler olduğunu anlamak isteyen anne öğretmeni bir restoranda görüşmeye çağırdı. Öğretmen O'Brien, ilişki yaşadığı öğrencisinin annesine her şeyi itiraf etti.

Öğretmen, öğrencisiyle annesi kanepede uyurken ilişkiye girdi

ANNESİ KANEPEDE UYURKEN ÖĞRENCİSİYLE İLİŞKİYE GİRDİ

O'Brein ilişki yaşadığı çocuğun annesine, "Oğluna karşı duygulara sahip olduğunu ve ona direkt olarak vurulduğunu" söyledi. Evlerine gittiği 6 Eylül gecesinde ise, annenin yanlarındaki kanepede uyuyakaldığında öğrencisiyle battaniyenin altında ilişkiye girdiklerini söyledi. Uyuyakalan anne o gün sabah saatlerinde uyandığında, öğretmenin hala evde olduğunu belirtti.

Öğretmen, öğrencisiyle annesi kanepede uyurken ilişkiye girdi

KISKANDIRMA ÇABALARINA GİRMİŞ

Çocuğu kıskandırmak isteyen O'Brien, öğrencisinin bir fast-food restoranında olduğu sırada kardeşini getirerek sevgilisi gibi göstermeye çalışmış. Evli olan O'Brien'in kocasının da durumdan şüphelendiği öğrenildi. Son zamanlarda oldukça saldırgan olan ve öğrencisinin evine gitmeyi takıntı haline getirmiş olduğunu söyleyen koca başta yaşananlara bir anlam verememiş.

Öğretmen, öğrencisiyle annesi kanepede uyurken ilişkiye girdi

"HER ŞEYİ GÖZE ALABİLİRİZ"

Öğretmenin öğrencisine duyguları hakkında itirafta bulunduğunu ve isterse hiç olmamış gibi davranabileceklerini söylediği öğrenilirken, ikinci bir seçenek olarak ise her şeyi göz almayı teklif ettiği ortaya çıktı. O'Brien, '12-16 yaş arası çocuklara karşın ahlaka aykırı ve şehvetli cinsel ilişki yaşama' suçlamalarıyla yargılanıyor. Ayrıca öğretmen, Holly Hill'de bulunan Hristiyan Akademisi'ndeki Birleşik Kardeşler'den istifa etti.

50.000 dolarlık kefaretle salıverilen öğretmen şu an tutuksuz yargılanıyor.

Öğretmen, öğrencisiyle annesi kanepede uyurken ilişkiye girdi
Öğretmen, öğrencisiyle annesi kanepede uyurken ilişkiye girdi

Son Dakika Dünya Öğretmen, öğrencisiyle annesi kanepede uyurken ilişkiye girdi - Son Dakika Dünya

YORUMLAR (9)
  • Hasan KAYA: Türkiyemiz dışında olan böyle iğrenç haberleri gündeme getirmezseniz çok memnun oluruz bizim derdimiz bize yeter....Bu konularda gündeme getiren kuruluşların daha duyarlı olmasını istiyorum... Cevap Yaz 0 1 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Sorulara yanıt veremeyince yayını terk eden Şevval Şahin'e ünlü isimlerden destek geldi Son dakika: Azerbaycan ve Ermenistan, insani ateşkes konusunda anlaştı Son Dakika: Azerbaycan ordusu ilerleyişini sürdürüyor! Gubadlı kent merkezi Ermenistan işgalinden kurtarıldı Fenerbahçe taraftarından rakibi kızdıracak tezahürat: Trabzon kümeye Erkek kardeşi tarafından katledilen Melek Aslan cinayetinin azmettiricisi Orhan Vatansever tutuklandı Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev: Vakit kaybına tahammülümüz yok, ordumuz daha hızlı ilerleyecek Sosa'nın Trabzonspor maçındaki hatası ve performansı F.Bahçe taraftarının tepkisini çekti Meteoroloji'den 4 il için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı