Öğrencisiyle ilişkiye giren eski model hakkında soruşturma açıldı - Son Dakika

Öğrencisiyle ilişkiye giren eski model hakkında soruşturma açıldı

18.10.2019 19:33

Güney Afrika'da evlendikten sonra modelliği bırakarak öğretmen olan Fiona Viotti'nin hakkında, 18 yaşındaki öğrencisiyle ilişkiye girdiği gerekçesiyle soruşturma açıldı. Viotti, soruşturma sonrası öğretmenlikten istifa etmek zorunda kaldı.

Güney Afrika'nın tanınan modellerinden Fiona Viotti evlendikten sonra modelliği bırakarak öğretmenlik yapmaya başlamıştı. 18 yaşındaki öğrencisiyle ilişkiye giren Viotti hakkında soruşturma açıldı.

AYRILINCA ÖĞRENCİSİNE BASKI YAPTI

İlginç olay şu şekilde yaşandı. Modelliği bıraktıktan sonra öğretmen olan ünlü isim Fiona Viotti 18 yaşındaki öğrencisiyle ilişkiye girdi. Daha sonra genç adam ilişkiyi sonlandırmak istedi. Bunun üzerine Viotti öğrencisine baskı yaptı. Öğretmenini baskısı sonucu çaresiz kalan genç durumu ailesine bildirdi.

CİNSEL İÇERİKLİ GÖRÜNTÜLER İNTERNETE YÜKLENDİ

Bunun üzerine genç adamın ailesi durumu okul yönetimine anlattı. Polis tarafından hakkında soruşturma açılan Viotti, öğretmenlikten istifa etmek zorunda kaldı. Polis tarafından yapılan araştırmanın ardından Viotti ile öğrencisinin cinsel içerikli görüntülerinin internete yüklendiği ortaya çıktı. Görüntüleri internete yükleyenin ise Viotti'nin ilişkiye girdiği öğrencisi olduğu ifade edildi.

Öğrencisiyle ilişkiye giren eski model hakkında soruşturma açıldı

Son Dakika Güncel Öğrencisiyle ilişkiye giren eski model hakkında soruşturma açıldı - Son Dakika

YORUMLAR (29)
  • sedef: o vucutları ve slıp nmayoları hergun gorursen olacagı o ne beklıyorsun yanında oturanların fızıklerıne bak slıp mayo giymesi gerekenler die heryere asılmalı bu fotograf . cocuk sanki isteksiz zaten oda cıldırmıstı bıktıktan sonra skayet etmıstır tıpık erkek ruhu sonucta ıstedıgını elde edene kadar kıvırır dansoz gıbı elde edıp sıkıldıktan sonra olur mısır da sultan gıbı tipsiz turk erkekleri erken gelenler boyle bu vucut ve ssevsme uzmanı genclre gore normal bence Cevap Yaz 2 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

ABD, Karabağ savaşına dahil oldu! Azerbaycan ve Ermenistan Dışişleri Bakanları Washington'a gidiyor Borsa 6 Şubat'tan bu yana en yüksek kapanışını gerçekleştirdi Tartıştığı eşini silahla yaralayan koca, küçük kızıyla kendini eve kapattı Everton, Beşiktaş'a Cenk Tosun'u önerdi Azerbaycan'dan vatandaşlarını cepheye çağıran Paşinyan'a sert tepki: Çözüm taraftarı olmadığını bir kez daha ortaya koydu Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın maaşına zam! İşte önümüzdeki yıl alacağı ücret Turkcell'in Türkiye Varlık Fonu'na devri resmen onaylandı Kızarmış tavuğun içinden çıkan parça, genç kızı hastanelik etti