Son Dakika Haberleri: Erkek Öğrencisini İstismar Eden Sapık Öğretmen Bu Kez Kurtulamadı

Erkek Öğrencisini İstismar Eden Sapık Öğretmen Bu Kez Kurtulamadı

2 ay önce

Adana'da erkek öğrencilere cinsel istismarda bulunan sapık öğretmen tutuklandı. Daha önceden de hakkında cinsel istismar suçlaması olan öğretmenin kanıt olmadığı gerekçesiyle serbest bırakıldığı ve okulda görev yapmaya devam ettiği ortaya çıktı.

Adana Sarıçam ilçesindeki bir okulda erkek öğrencilere cinsel istismarda bulunduğu anlaşılan sapık öğretmen tutuklandı. Türkçe öğretmeni olan A.T'nin hakkında daha önceden de cinsel istismar suçlaması olduğu ancak kanıtlanamadığı için serbest kalıp aynı okulda görev yapmaya devam ettiği öğrenildi.

DELİL YETERSİZLİĞİNDEN SERBEST KALMIŞ

Adana'da merkez Sarıçam ilçesindeki bir okulda daha önce hakkında cinsel istismar suçlaması olan ancak kanıtlanamadığı için serbest kalıp aynı okulda görev yapmaya devam eden Türkçe öğretmeni A.T.'nin bu kez de erkek öğrencilere cinsel istismarda bulunduğu ortaya çıktı.

BU KEZ TUTUKLANDI

Polisin yaptığı çalışma sonucunda ifadesi alınan erkek öğrencilerin, öğretmenin cinsel istismarına maruz kaldığı öğrenildi. Bu ifadeler doğrultusunda gözaltına alınan sapık öğretmen, çıkarıldığı Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliği tarafından tutuklandı.


YORUMLAR


"Benden Olamaz" Deyip DNA Testi Yaptırdı, Çocuğun Babası Bakın Kim Çıktı! Komşuları Tarafından Şikayet Edilen Zanlı, Evine Gelen Polis Memurunu Bıçakladı Oyuncu Melisa Aslı Pamuk'un Adnan Oktar'ın Programına Konuk Olduğu Video Sosyal Medyayı Salladı