Son Dakika Haberleri: Kadın Öğretmen, 15 Yaşındaki Öğrencisiyle Yatak Odasında Yakalandı

Kadın Öğretmen, 15 Yaşındaki Öğrencisiyle Yatak Odasında Yakalandı

2 ay önce

ABD'de 30 yaşındaki evli öğretmen, evinde 15 yaşındaki öğrencisiyle birlikte aynı yatakta yakalandı. Olayın ortaya çıkmasıyla öğretmene 20 ay hapis cezası verildi.

ABD'nin Oregon eyaletinin Douglas kentinde, Hristiyan okulunda öğretmenlik yapan 30 yaşındaki Andrea Baber, evinin yatak odasında 15 yaşındaki bir öğrencisi ile ilişkiye girerken kocası tarafından yakalandı.

OLAYI POLİSE BİLDİRDİ

Karısını öğrencisi ile yatakta yakalayan koca, olayı polise bildirdi. Polis, öğretmenin telefonunda, öğrencisine göndermiş olduğu çıplak fotoğraflar buldu. Ayrıca ismi gizli tutulan bir kişi, öğrencinin babasına öğretmen ve öğrencinin uygunsuz fotoğrafını mail yolu ile iletti.

20 AY HAPİS CEZASI

Mahkemeye çıkan öğretmen, yaptığından pişmanlık duyduğunu, öğrencisi ve ailesinden özrü dilediğini ve alacağı cezayı hak ettiğini söyledi.

Mahkeme öğretmene 20 ay hapis cezası ve öğrencinin yaşadığı travma nedeni ile gördüğü psiklojil tedavi masrafaı olan 1100 dolar para cezası verdi.


YORUMLAR


Fiyatı 5 Kat Arttı! Akkuş'ta Coğrafi İşaretle Tescillenen Fasulye, Yok Satıyor Tek Celsede Boşanan Sunucu Meltem Acet, Eşinden Rekor Tazminat Alacak Otelde Odasına Gizli Kamera Koyup Cinsel İlişki Görüntülerini Canlı Yayınladılar