Antalya'da, Eşcinsel İlişkiyi Reddeden Öğretmeni Öldüren 2 Cani, Kanlı Elbiselerle Bara Gitmiş - Son Dakika

Antalya'da, Eşcinsel İlişkiyi Reddeden Öğretmeni Öldüren 2 Cani, Kanlı Elbiselerle Bara Gitmiş

17.09.2018 13:23

Antalya'da, bir öğretmeni öldürmekten yargılanan 2 cani, cinayetin ardından kanlı kıyafetlerle bara gidip, sabaha kadar alkol aldıklarını söyledi. Canilerden biri cinayeti arkadaşının işlediğini söyleyerek, "Caner'in eşcinsellerle ilişkisi vardır. Bundan dolayı öldürmüştür." dedi.

Antalya'da, ilkokul öğretmeni Ahmet Kahraman'ı (62) boğarak öldürmekten yargılanan tutuklu 2 sanık, cinayetin ardından kanlı kıyafetlerle bara gidip, sabaha kadar alkol aldıklarını söyledi. Tutuklu sanık Musa G., savunmasında, cinayeti diğer sanık Caner D.'nin işlediğini belirterek, "Ben falezlerin üzerindeydim. Caner D., daha sonra eli kanlı olarak yukarı çıktı. Cinayeti nasıl işlediğini görmedim. Caner'in eş cinsellerle ilişkisi vardır. Maktulle de ilişkiye girmek istemiş ve anlaşamamış olabilir. Olay bundan dolayı olmuştur" dedi.

ÖĞRETMENİN CANSIZ BEDENİ SAHİLDE BULUNDU

Emel- Sevgi Taner İlkokulu'nda görev yapan sınıf öğretmeni Ahmet Kahraman, 11 Mayıs akşamı eve gitmeyince yakınları polise başvurdu. Ekipler, Kahraman'ın bulunması için çalışma başlattı. Çalışmalar sürerken, 12 Mayıs günü saat 06.00 sıralarında, Konyaaltı sahilinde falezlerin yanında ceset bulunduğu ihbarı geldi. Bölgeye giden ekiplerin yaptığı araştırmada, cesedin Ahmet Kahraman'a ait olduğu tespit edildi.

BOĞULARAK ÖLDÜRÜLDÜĞÜ BELİRLENDİ

İlk incelemede, kalp krizi geçirip, falezlerden düştüğü değerlendirilen Ahmet Kahraman'ın otopsisinde boğularak, öldürüldüğü saptandı. Antalya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri, Kahraman'a ait çantayı Altındağ Mahallesi 162 Sokak'taki çöp konteynerinde buldu

EKİPLER 2 KİŞİNİN TELEFON KILIFINI YERE ATTIĞINI SAPTADI

Çevredeki güvenlik kameralarının kayıtlarını inceleyen ekipler, çantanın bulunduğu konteynere 50 metre uzaklıktaki 2 kişinin cep telefonu kılıfını yere attığını saptadı.

605 LİRAYI BÖLÜŞEREK EĞLENCE MEKANINDA HARCADILAR

Eşkali belirlenen şüphelilerden Musa G.'yi (36) kaldığı pansiyonda gözaltına alan ekipler, diğer şüpheli Caner D.'yi (36) ise eğlence mekanı girişinde yakaladı. Cinayetle ilgili birbirini suçlayan şüphelilerin, çantadan çıkan 605 lirayı bölüşerek, eğlence mekanında harcadıkları belirlendi. Cep telefonunu ise şüphelilerden Musa G.'nin aldığı tespit edildi.

Antalya'da, Eşcinsel İlişkiyi Reddeden Öğretmeni Öldüren 2 Cani, Kanlı Elbiselerle Bara Gitmiş

"EŞ CİNSELLERLE İLİŞKİSİ VARDIR, OLAY BUNDAN OLMUŞTUR"

Tutuklanan 2 sanık, 'nitelikli adam öldürme' ve 'yağma' suçlarından ilk kez hakim karşısına çıkarıldı. Antalya 1'inci Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen duruşmaya tutuklu sanıklar ve taraf avukatları katıldı. Polisteki ifadelerini mahkemede tekrarlayan ve birbirini suçlamayı sürdüren sanıklar, Yavuz Özcan Parkı'nda dolaşan Kahraman'la sohbet ettiklerini, sonrasında birlikte Konyaaltı Caddesi üzerinden varyanttaki falezlerde yürüyüp, Konyaaltı sahiline gittiklerini aktardı.

Musa G., savunmasında, cinayeti Caner D.'nin işlediğini belirterek, "Ben falezlerin üzerindeydim. Caner D., daha sonra eli kanlı olarak yukarı çıktı. Cinayeti nasıl işlediğini görmedim. Caner'in eş cinsellerle ilişkisi vardır. Maktulle de ilişkiye girmek istemiş ve anlaşamamış olabilir. Olay bundan dolayı olmuştur" dedi.

Antalya'da, Eşcinsel İlişkiyi Reddeden Öğretmeni Öldüren 2 Cani, Kanlı Elbiselerle Bara Gitmiş

"PARAYI PAYLAŞMADIK"

Mahkeme heyeti, kamera kayıtlarında parayı Caner D. ile paylaştığının görüldüğünü sorması üzerine Musa G., "Parayı paylaşmadık. Caner'in bana borcu vardı. Onu verdi. Caner hem beni hem kendini yaktı. Ayrıca maktulün telefonunu 'Al sana hediye' diyerek bana verdi" diye konuştu.

Mahkeme başkanının 'Cinayet sonucu alınan maktulün telefonunu neden kabul ettin?' diye sorması üzerine Musa G., alkolün etkisinde olduğunu, bu yüzden telefonu aldığını söyledi.

Antalya'da, Eşcinsel İlişkiyi Reddeden Öğretmeni Öldüren 2 Cani, Kanlı Elbiselerle Bara Gitmiş

"CİNSEL İLİŞKİYE GİRMEK İÇİN YANLARINA GİTMİŞ OLABİLİR"

Musa G.'nin avukatı ise Adli Tıp raporunda, Kahraman'ın cinsel uyarıcı hap aldığına dair test sonucu olduğunu belirterek, "Kamera kayıtlarında maktulün, sanıkların yanına gittiği görülüyor. Cinsel ilişkiye girmek için yanlarına gitmiş olabilir" dedi.

"KANLI KIYAFETLERLE İÇMEYE GİTTİK"

Caner D. ise Musa G.'nin yalan söylediğini belirterek, "Benim başkaları ile eş cinsel ilişkilerim yoktur. Maktul olay yerinden ayrılmak istediği zaman Musa G., onun boğazını koluyla sıktı. Bağırmasın, diye de ağzını kapattı. Zaten çok kısa sürdü. Sonra da mağarada bulunan battaniyeyi alarak, üstünü örttü. Cebinden de paraları ve telefonu aldı. Sonrasında üzerimizdeki kanlı kıyafetlerle içmeye gittik. Sabaha kadar alkol aldık. Musa'dan korktuğum için polise gidemedim. Ertesi gün akşam da parkta yakalandım" diye konuştu.

Duruşma, eksiklerin tamamlanması için ertelendi.

Kaynak: DHA
YORUMLAR (35)
  • Adalet: Bu olaylar devamlı oluyor Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
  • Elhamdülillah türk vr müslüman: İdam şeriat bahane insanlarımız hakikaten çok canavarlaşmış. İnsan demeye dil varmıyor. Cevap Yaz 4 0 Yayından Kaldır
  • mesut: bu ülkeye şeriat şart oldu..! Cevap Yaz 10 14 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Antalya'da aranan hükümlü evindeki gizli bölmede yakalandı Antalya'da aranan hükümlü evindeki gizli bölmede yakalandı Antalya'da aranan hükümlü evindeki gizli bölmede yakalandı Antalya'da aranan hükümlü evindeki gizli bölmede yakalandı Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği iftar programı düzenledi Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği iftar programı düzenledi

Son Dakika 3. Sayfa Antalya'da, Eşcinsel İlişkiyi Reddeden Öğretmeni Öldüren 2 Cani, Kanlı Elbiselerle Bara Gitmiş - Son Dakika


Advertisement