Son Dakika Haberleri: Öğretmen Koca "Bana Ev İşleri Yaptırıyor" Dediği Eşine Boşanma Davası Açtı

Öğretmen Koca "Bana Ev İşleri Yaptırıyor" Dediği Eşine Boşanma Davası Açtı

9 ay önce

İstanbul'da evli öğretmen çiftin boşanma sebebi şaşırttı. Karısı tarafından darp edildiğini, hakarete uğradığını söyleyen koca, "Eşim bana ev işleri yaptırıyor" diye boşanma davası açtı.

İstanbul'da 1 yıllık evli öğretmen çiftin boşanma davası şaşırttı. Bu kez koca, karısını hakaret, darp ve beddua etmekle suçladı. Davacı koca, "Eşim bana ev işleri yaptırıyor" dedi.

EVLİ ÖĞRETMEN ÇİFTİN BOŞANMA NEDENİ ŞAŞIRTTI

İstanbul'da aynı okulda görev yapan öğretmen çift T.Ş. ile C.Ş. ev işlerinden doğan anlaşmazlık nedeniyle boşanıyor. Koca C.Ş., eşini hakaret, darp ve beddua etmekle suçladı.

EVDEKİ İŞ BÖLÜMÜ NEDENİYLE ÖĞRETMEN ÇİFT BOŞANMA KARARI ALDI

İstanbul Aile Mahkemesi'ne açılan davaya göre; çift geçen yıl evlendi. Çocukları yoktu. Ancak evliliklerinin ilk gününden itibaren evdeki iş bölümüyle ilgili olarak şiddetli geçimsizlik yaşadılar.

KARISINDAN SÜREKLİ HAKARET DUYUYORDU

İddialara göre; T.Ş. eşine sürekli "Hayret elinden bir şey gelebiliyormuş. Beceriksiz, geri zekâlı" gibi sözlerle hakaret etti. Sigarayı bırakmak için elektronik sigara alan C.Ş.'ye tepki göstererek "Onu bu evde içirtmem sana ben. İçemezsin. İnşallah suratında patlar da bana muhtaç olursun" diye bedduada bulundu.

KADIN KOCASINI BOĞMAYA KALKTI

C.Ş. de aralarındaki tartışmalar yoğunlaşınca "Yetti artık boşanma davası açıyorum" dedi. Bunun üzerine T.Ş. elindekileri C.Ş.'nin suratına fırlattı. Ardından da C.Ş.'nin boğazına yapışıp tırmaladı ve boğazını sıktı. C.Ş. eşine tepki vermedi ancak T.Ş. eve anne ve babasını çağırdı.

"BUNDAN ÇOCUK MU?, ALLAH KORUSUN"

Davalı T.Ş.'nin davranışlarının kocasını manevi olarak yıktığını anlatan C.Ş.'nin avukatı, "Davalı tarafından C.Ş. defalarca evden kovulmaya çalışılmıştır. Son tartışma ailelerin de bir araya geldiği bir ortamda C.Ş.'ye elini uzatarak 'Bundan çocuk mu? Allah korusun' diye bağırmış, ortalık bir kez daha buz kesmiştir. Bu olaydan sonra C.Ş. eşinden kopmuştur" dedi.

(Kaynak: Sabah)


YORUMLAR


Zengin Olma Hayali Kuran Defineciler, Kendilerini Patlattı Cenazesine Kimsenin Katılmadığı Annesini, Bisikletiyle 5 Kilometre Taşıyıp Defnetti

Müge Anlı ile Tatlı Sert Programında Gündeme Gelen Lise Öğrencisi Cinayetinin Detayları Ağızları Açık Bıraktı