Öğretmen Öğrencisiyle İl Genel Meclisi Sırasında Buluştu - Son Dakika

Öğretmen Öğrencisiyle İl Genel Meclisi Sırasında Buluştu

05.01.2012 15:21
Öğretmen Öğrencisiyle İl Genel Meclisi Sırasında Buluştu, System.String[]

Aydın'da, 22 yıl önce öğretmen ve öğrenci olarak aynı okulda bulunan Aydın İl Genel Meclisi'nin iki üyesi, şimdi aynı sırada yan yana Aydın'a hizmet ediyor.

Aydın'da, 22 yıl önce öğretmen ve öğrenci olarak aynı okulda bulunan Aydın İl Genel Meclisi'nin iki üyesi, şimdi aynı sırada yan yana Aydın'a hizmet ediyor.

Aydın İl Genel Meclisi'nin Kuşadası üyesi Zekeriya Diner, gazetecilere yaptığı açıklamada, 1981 yılında Çine Lisesi'ne Edebiyat öğretmeni olarak atandığını belirterek, bu okulda 5 yıl görev yaptığını söyledi.

Emekli olduktan sonra girdiği siyasette, 2009 yılında yapılan yerel seçimlerde, Kuşadası'ndan İl Genel Meclis Üyesi seçildiğini ifade eden Diner,

"Çine'deki görevim boyunca öğrencilerim arasında Muharrem Akdam da vardı. Seçimin ardından ilk yapılan meclis toplantısında, öğrencimi benim gibi meclis üyesi olarak görünce şaşırdım. Yıllar önceki öğrencimle, bugün Aydın İl Genel Meclisi üyesi olarak beraber görev yapmaktan büyük onur ve mutluluk duyuyorum" diye konuştu.

Muharrem Akdam da (35) Diner'in 3 sene kendisinin Edebiyat öğretmenliğini yaptığını ifade ederek, "Zekeriya hocam, bizim edebiyat öğretmenimizdi. Yıllar önce okulda birlikte olduğum hocamla, bugün Aydın İl Genel Meclisinde beraber görev almaktan ve Aydın'ın sorunlarına çözüm üretmekten son derece mutluyum" dedi.

- AYDIN

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Öğretmen Öğrencisiyle İl Genel Meclisi Sırasında Buluştu - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Emekli Yunan Amiral Andoniadis, Atina'nın tezlerini çürüttü: Oruç Reis herhangi bir ihlalde bulunmadı Ermenistan'dan bir PKK taktiği daha! Sınır bölgesine Rus bayrakları diktiler Prof. Dr. Naci Görür, İstanbul depreminde riskli bölgeleri açıkladı: Haliç'ten başlayıp Silivri'ye giden 10 km içindeki kuşak çürük Azerbaycan ordusu, Ermenistan işgalindeki Gubadlı'yı iki taraftan kuşattı! Bölge her an kontrol altına alınabilir Selahattin Demirtaş'ın terörist kardeşi Nurettin Demirtaş'tan alçak sokak eylemleri çağrısı Çoklu organ yetmezliğinden dolayı ölüm döşeğindeki Hakan Taşıyan'ın son hali sevenlerini kahretti Esra Erol'un programında ilginç olay! Karısı evi terk edip başka bir adamla düğün yaptı Aşiret düğününde gelin ve damada 40 dakikada 1 milyon liralık takı