Öğretmen ve Öğrencilerden Teşekkür - Son Dakika

Öğretmen ve Öğrencilerden Teşekkür

21.04.2015 14:27
Öğretmen ve Öğrencilerden Teşekkür, System.String[]

Hüdavend Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan’a teşekkür ziyaretinde bulundular.

Hüdavend Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan'a teşekkür ziyaretinde bulundular.

Niğde Belediye Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen okul bahçeleri düzenleme çalışmaları kapsamında Hüdavend Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bahçesi de asfaltlanarak düzenlenmişti.

Hüdavend Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Recep Koçer, Müdür Yardımcısı Muzaffer Adem, Müdür Yardımcısı Ömür Özdemir, Çocuk Gelişimi Öğretmeni Saime Tüzen ve öğrenciler Ayşenur Cumali, Semra Akkuzu, Büşra Turgut, Nagihan Sucu, Merve Yalçın Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan'ı ziyaret ederek eğitime sağladığı katkılar için teşekkür ettiler. - NİĞDE

Öğretmen ve Öğrencilerden Teşekkür
Öğretmen ve Öğrencilerden Teşekkür

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Öğretmen ve Öğrencilerden Teşekkür - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Dünyaca ünlü lojistik firması FedEx'teki kanlı gecenin faili 19 yaşındaki eski çalışan çıktı Dünyaca ünlü lojistik firması FedEx'teki kanlı gecenin faili 19 yaşındaki eski çalışan çıktı Çukur'a bomba transfer! Çağla Özavcı, final öncesi kadroya dahil oldu Çukur'a bomba transfer! Çağla Özavcı, final öncesi kadroya dahil oldu Deniz Çoban: Beşiktaş'ın golünden önce net bir faul var Deniz Çoban: Beşiktaş'ın golünden önce net bir faul var Hollywood yıldızı Brad Pitt, tekerlekli sandalye ile görüntülendi Hollywood yıldızı Brad Pitt, tekerlekli sandalye ile görüntülendi Şantaj kurbanı olan genç kız, 9 kişi tarafından defalarca birlikteliğe zorlandı Şantaj kurbanı olan genç kız, 9 kişi tarafından defalarca birlikteliğe zorlandı Tabutun direği elinde kalan Fatih Terim ne yapacağını şaşırdı! İşte o anlar Tabutun direği elinde kalan Fatih Terim ne yapacağını şaşırdı! İşte o anlar Rusya Devlet Başkanı Putin'in 2020 geliri açıklandı Rusya Devlet Başkanı Putin'in 2020 geliri açıklandı Tacizci patronunu paspas sapıyla dövdü! O anlar kameralara böyle yansıdı Tacizci patronunu paspas sapıyla dövdü! O anlar kameralara böyle yansıdı