Son Dakika Haberleri: Öğrencisine Cinsel İstismarda Bulunan Öğretmenden Skandal Savunma: Yetişkin İnsan Gibiydi

Öğrencisine Cinsel İstismarda Bulunan Öğretmenden Skandal Savunma: Yetişkin İnsan Gibiydi

13 ay önce

Eskişehir'de 17 yaşındaki erkek öğrencisine cinsel istismarda bulunan erkek öğretmen, "Konuşmaları yetişkin insan gibiydi." diyerek kendisini savundu. Öğretmene 28 yıl 9 ay hapis cezası verildi.

Öğrencisine Cinsel İstismarda Bulunan Öğretmenden Skandal Savunma: Yetişkin İnsan Gibiydi, System.String[]

Eskişehir'de özel ders verdiği 17 yaşındaki erkek öğrencisine cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla yargılanan matematik öğretmeni S.Y., 28 yıl 9 ay hapis cezasına çarptırıldı.

KARAR DURUŞMASI YAPILDI

Eskişehir'de 2014-2016 yılları arasında özel matematik dersi verdiği erkek öğrencisi B.Ş.'ye cinsel istismarda bulunduğu öne sürülen öğretmen S.Y. 'nin yargılanmasına bugün 3'üncü Ağır Ceza Mahkemesi'nde karar duruşmasıyla devam edildi.

"KONUŞMALARI YETİŞKİN İNSAN GİBİYDİ"

Evli ve 2 çocuk babası Ş.Y., savumasnda şunları söyledi:

B.Ş. ile 2014-2015 yılları arasında bir temasımız, birlikteliğimiz olmadı. 2015 yılında da ben Eskişehir'de değildim. 2016 Haziran ayında bana mesaj attı. Birkaç kez mesajlaştık. Aralık ayında ilk kez evine gittim. Fiziksel yapısı nedeniyle yaşının küçük olduğu belli değildi. Konuşmaları ve hareketleri yetişkin insan gibiydi. Kesinlikle suç işleme kastım yoktur.

"ÇOCUKLARIM MAĞDUR OLACAK"

Mesaj içeriklerine de bakıldığında bir yetişkin gibi olduğu görülmektedir. Benim 2 tane çocuğum vardır. Çocuklarım mağdur olacaktır. Mağdur olmaması için beraatımı ve tahliyemi istiyorum. Tutuklu olmam nedeniyle çocuklarım mağdurdur. Pişmanım. Adil bir karar vereceğinize inanıyorum.

Eskişehir 3'üncü Ağır Ceza Mahkemesi heyeti, öğretmen S.Y.'yi 28 yıl 9 ay hapis cezasına çarptırdı.


YORUMLAR


Doktorlar, Candan Erçetin'i Yuhalayıp Salonu Terk Etti Üniversite Öğrencisi Genç Kızın Ölüme Koştuğu An, Kameralara Yansıdı

Üniversite Öğrencisi Genç, Kurduğu Kaz Çiftliğiyle Paraya Para Demiyor