Öğretmenin Fendi Öğrenciyi Yendi - Son Dakika

Öğretmenin Fendi Öğrenciyi Yendi

27.11.2012 09:32
Öğretmenin Fendi Öğrenciyi Yendi, System.String[]

Öğretmenler Karması, öğrenciler Karması basketbol Turnuvasında gülen taraf Öğrenciler Karmasını 74-71 yenen Öğretmenler karması oldu.

Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünce Öğretmenler günü kapsamında organize edilen, öğretmenler Karması, öğrenciler Karması basketbol Turnuvasında gülen taraf Öğrenciler Karmasını 74-71 yenen Öğretmenler karması oldu.

Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünce Öğretmenler günü kapsamında organize edilen, öğretmenler Karması, öğrenciler Karması basketbol Turnuvası bir hayli renkli görüntülere sahne oldu. Karşılaşma öncesi öğrenciler, öğretmenlere kırmızı ve beyaz renklerden oluşan karanfiller verip toplu fotoğraf çekildiler.

Karşılaşmaya öğretmenler karması hızlı başlamasına rağmen ilerleyen periyotlarda öğrenciler Karmasının kondinsyonuna yetişemediler. Buna rağmen son periyotta tecrübelerini konuşturan Öğretmenler karması maçtan 74-71 galip ayrıldı. Öğretmenler karmasında yer alan Türdü ortaokulu Beden Eğitimi Öğretmeni ve Okul Sporları İl Temsilcisi Ülkü Kiraz ilerleyen yaşına rağmen başarılı oyunu ile seyircilerden büyük alkış aldı.

Turnuva sonunda Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Ayşe İnceoğlu tarafından sporculara ve öğretmenlere madalyaları verildi. İnceoğlu yapılan bu faaliyetin Öğretmenler günü ruhuna çok yakıştığını belirterek, her yıl geleneksel hale getirmeyi düşündüklerini belirtti.

Öğretmenin Fendi Öğrenciyi Yendi

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Öğretmenin Fendi Öğrenciyi Yendi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Sorulara yanıt veremeyince yayını terk eden Şevval Şahin'e ünlü isimlerden destek geldi Son dakika: Azerbaycan ve Ermenistan, insani ateşkes konusunda anlaştı Fransa'nın beklediği destek Yunanistan'dan geldi: Erdoğan'ın Macron'a yönelik sözleri kabul edilemez Erkek kardeşi tarafından katledilen Melek Aslan cinayetinin azmettiricisi Orhan Vatansever tutuklandı Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev: Vakit kaybına tahammülümüz yok, ordumuz daha hızlı ilerleyecek Sosa'nın Trabzonspor maçındaki hatası ve performansı F.Bahçe taraftarının tepkisini çekti 20 yaşındaki genç, yarı çıplak halde park halindeki aracın üstüne düştü Meteoroloji'den 4 il için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı