Öğretmenin testi pozitif çıktı, 23 öğrenci ve 5 meslektaşı karantinaya alındı - Son Dakika

Öğretmenin testi pozitif çıktı, 23 öğrenci ve 5 meslektaşı karantinaya alındı

Zonguldak Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde görevli öğretmenin koronavirüs testi pozitif çıktı, okul müdürü ve 4 öğretmen ile 23 öğrenci karantina altına alındı.

Karaelmas Mahallesi Şehit Bülent Şanal Caddesi'nde bulunan Zonguldak Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde görevli öğretmene geçen hafta Kovid-19 testi yapıldı. Test sonucu pozitif çıkan öğretmen evinde tedavi altına alındı.

ÖĞRETMENİN TEMAS ETTİĞİ 27 KİŞİ KARANTİNAYA ALINDI

İl Sağlık Müdürlüğü filyasyon ekiplerinin çalışması sonunda da temaslı oldukları saptanan okul müdürü ve 4 öğretmen ile 23 öğrenci önlem amaçlı evlerinde karantinaya alındı. Karantina sürelerinin öğretmenler için pazar günü, öğrenciler için pazartesi günü sona ereceği açıklandı.

Öğretmenin testi pozitif çıktı, 23 öğrenci ve 5 meslektaşı karantinaya alındı
Öğretmenin testi pozitif çıktı, 23 öğrenci ve 5 meslektaşı karantinaya alındı

Haber Yayın Tarihi: 17.09.2020 15:09 - Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Öğretmenin testi pozitif çıktı, 23 öğrenci ve 5 meslektaşı karantinaya alındı - Son Dakika

YORUMLAR (7)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Mansur Yavaş'ın teklifine teşekkür etti Eski Başbakan Mesut Yılmaz'ın hayatını kaybettiği iddiası yalanlandı Yolun karşısına geçmek isterken otomobilin çarptığı yaşlı adam öldü Simpsonlar geleceği nasıl biliyor? Dünyanın merak ettiği sorunun iki cevabı var Sorulara yanlış cevap veren ilkokul öğrencisi, öğretmeni tarafından dövülerek öldürüldü Şüpheli bir şekilde ölü bulunan Gülay Uygun, ölmeden önce eşini arayıp helallik istemiş Yol verme kavgasında sopa ve demir çubuklarla birbirlerine girdiler! O anlar kamerada 7 yıldır komada olan Michael Schumacher, tamamen bitkisel hayata geçti