Öğretmenler İçin Söyledi - Son Dakika

Öğretmenler İçin Söyledi

27.11.2012 06:03
Öğretmenler İçin Söyledi, System.String[]

Hülya Avşar, Şişli Belediyesi'nin Öğretmenler Günü etkinliğinde konser verdi.

Ünlü şarkıcı Hülya Avşar, Öğretmenler Günü dolayısıyla Şişli Belediyesi'nin Lütfi Kırdar Kongre Merkezi'nde düzenlediği etkinlikte konser verdi. Türk sanat müziği ağırlıklı repertuvarıyla sahnede olan Avşar, öğretmenler için 'Orada Bir Köy Var Uzakta' şarkısını söyledi.

"HÜLYA'YI ÇAĞIR"

Avşar, konseri izleyen Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül'ü sahneye davet etti. Sarıgül, izleyiciler arasındaki Türkan Sabancı'ya Sakıp Sabancı ile ilgili bir anısını anlattı: "Bizim her Öğretmenler Günü etkinliğimize rahmetli Sakıp Sabancı da gelirdi. 'Aman Türkan'a söyleme ama Hülya Avşar'ı çağır da gözümüz gönlümüz açılsın' derdi. Kendisini rahmetle anıyoruz."

Sabah : http://www.sabah.com.tr

Öğretmenler İçin Söyledi

- Kaynak: Sabah.com.tr

Son Dakika Magazin Öğretmenler İçin Söyledi - Son Dakika Magazin

YORUMLAR

Son Dakika

SİHA korkusu bunu da yaptırdı! Sözde Karabağ lideri Harutyunyan taktik toplantısını anaokulunda gerçekleştirdi 'Trabzon' paylaşımıyla büyük tepki çeken CHP'li Kılınç, adliye önünden fotoğraf paylaştı Vatandaşa ucuza satmak yerine depoda bekletilen bir ton balık çürüdü Alkollüyken zincirleme trafik kazasına karışan Ahmet Kural'a hapis istemiyle dava açıldı Karadeniz hamsisi tezgahlara inince fiyat 40 TL'den 15 TL'ye düştü 1966 model cipi 25 bin lira harcayarak adeta 2020 modele dönüştürdü Camideki görüntü İlber Ortaylı'yı kızdırdı: Bu ne zevksizlik Hatay saldırısını düzenleyen teröristlerin Amanoslar'a geldikleri paramotorlar ele geçirildi