Öğretmenler Stres Attı - Son Dakika

Öğretmenler Stres Attı

26.11.2012 12:17
Öğretmenler Stres Attı, System.String[]

Öğretmenler Günü nedeniyle düzenlenen eğlence programında sanatçı Nesibe Polat, hem vokallik yaptı hem de eserlerini seslendirdi.

Öğretmenler Günü nedeniyle düzenlenen eğlence programında sanatçı Nesibe Polat, hem vokallik yaptı hem de eserlerini seslendirdi.

24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle Palan Otel'de müzik eğlence programı düzenlendi. Sume Sultan ve Nuh Yıldız'ın organize ettiği eğlence gecesinde emekli ve mevcut çalışan öğretmenler bir araya gelerek hasret giderirken, emekli bazı öğretmenlerde öğretmenleri ile bir arada bulunmanın gururunu yaşadılar. Yerel sanatçıların da yer aldığı programda birde kutlama pastası kesildi. Pastayı emekli öğretmen Nadide Budak kesti. 45 yıl milli eğitim camiasında hizmet ettikten sonra emekli olan Budak, burada yaptığı kısa konuşmasında yanında öğretmenlikten emekli olan öğrencilerini görmenin gururunu yaşadığını belirtirken, öğrencilerinin arasında 9 tane de bakan bulunduğunu bildirdi. Budak,. "Öğretmenlerin fedakarlığını saysak bitiremeyiz. Öğrencilerimin hepsi yüksek meslek sahibi oldu. İçlerinde avukat, doktor, savcı, milletvekili ve bakan olanlar var. Sadece 9 tane bakan öğrencim var. En fedakar ve çileli insanlar öğretmenlerdir. Öğretmenler bir mum gibi çevrelerine ışık verir aydınlatır ama kendileri erir." dedi.

Emekli öğretmen şair Zinnur Tiryaki'nin de şiirleri ile renk kattığı gecede daha sonra yerel sanatçılar saz ve sözleriyle öğretmenleri eğlendirirken, sahneye son olarak çıkan sanatçı Nesibe Polat, saz grubu olmayınca eserlerini bilgisayarından çaldı. Bazı eserlerinin de müziğini bilgisayardan çalıp sözlerini canlı olarak okudu. - ERZURUM

Öğretmenler Stres Attı
Öğretmenler Stres Attı
Öğretmenler Stres Attı
Öğretmenler Stres Attı

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Öğretmenler Stres Attı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Bayern Münih, evinde Atletico Madrid'i 4-0 mağlup etti ABD'den tehdit gibi S-400 sözleri: Türkiye füzeleri test ederek çok şeyi feda etti Vakalardaki vahim artış sonrası Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, herkesin merak ettiği soruyu yanıtladı: İlave tedbirler gündemde değil Real Madrid, evinde Shakhtar Donetsk'e 3-2 mağlup oldu Masumlar Apartmanı'nın "Han"ı Birkan Sokullu'nun eski eşinin ünlü oyuncu olduğu ortaya çıktı Bakan Koca, Cem Yılmaz'ın sağlık çalışanlarıyla ilgili çağrısına olumlu yanıt verdi Azerbaycan'dan vatandaşlarını cepheye çağıran Paşinyan'a sert tepki: Çözüm taraftarı olmadığını bir kez daha ortaya koydu Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın maaşına zam! İşte önümüzdeki yıl alacağı ücret