Son Dakika Haberleri: Öğretmenler Vatandaşlarla Bilardo Oynayarak Kaynaştı

Öğretmenler Vatandaşlarla Bilardo Oynayarak Kaynaştı

8 yıl önce

Afyonkarahisar'ın Şuhut ilçesinde Milli Eğitim Müdürlüğü öğretmenlerle vatandaşların kaynaşması amacıyla Öğretmenevi'nde bilardo turnuvası düzenlendi.

Öğretmenler Vatandaşlarla Bilardo Oynayarak Kaynaştı, System.String[]

Afyonkarahisar'ın Şuhut ilçesinde Milli Eğitim Müdürlüğü öğretmenlerle vatandaşların kaynaşması amacıyla Öğretmenevi'nde bilardo turnuvası düzenlendi. Turnuvaya 22 kişi üç bant ve karambol dallarında katıldı. Turnuva sonucunda; üç bant dalında İlker Aydın birinci, Hüseyin Güzelova da ikinci oldu. Karambol dalında ise Mehmet Yılmaz birinciliği, Şükrü Sarıyol ikinciliği elde etti.


Kaymakam Eyüp Çalışır ve Milli Eğitim Müdürü Nilkan Göral dereceye giren oyunculara ödül verdi. Şuhut'ta özellikle kış aylarında öğretmenlerin stres atabilmeleri ve iyi vakit geçirebilmeleri için bu tür organizasyonlara devam edileceğini belirten Göral, "Bilardo, zekâ ve yetenek işi olması nedeniyle gençlere gönül rahatlığıyla tavsiye edilebilecek bir spor dalı. Gençlerimizi internet bağımlılığından kurtarmak amacıyla öğretmen evinde bu hizmetin verilmeye başlandı. Gelen tepkilerin hepsi olumlu." dedi.


Öte yandan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ocak ayının ikinci haftasında ise masa tenisi turnuvası düzenleyecek.

Haber Yayın Tarihi: 02.01.2012 02:36 Kaynak: CHAMeteoroloji'den beklenen haber geldi! Yeni haftada kar var
Kara Cuma'da firmaların fiyat oyunu ifşa oldu Erzurum'da "Uzaylılar yazdı" denilen yazı, babasının gözüne girmeye çalışan gencin işi çıktı