Öğretmenler Voleybol Turnuvası'nda Atatürk Anadolu Lisesi Şampiyon - Son Dakika

Öğretmenler Voleybol Turnuvası'nda Atatürk Anadolu Lisesi Şampiyon

2 yıl önce

Osmaniye Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğünün ortaklaşa düzenlediği ‘Öğretmenler Arası Voleybol Turnuvası’ sona erdi.

Öğretmenler Voleybol Turnuvası'nda Atatürk Anadolu Lisesi Şampiyon, System.String[]

Osmaniye Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğünün ortaklaşa düzenlediği 'Öğretmenler Arası Voleybol Turnuvası' sona erdi.


Tosyalı Spor Salonu ve Merkez Spor Salonu'nda gerçekleştirilen voleybol turnuvası, yaklaşık 20 gün sürdü. Turnuvaya 4 ayrı gruptan öğretmenlerden oluşan 20 okul takımı yaklaşık 150 sporcu katıldı.


Turnuvanın finali Atatürk Anadolu Lisesi ile İbni Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi takımları arasında oynandı. Atatürk Anadolu Lisesi 3-1'lik skorla İbni Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ni yenerek turnuvanın şampiyonu oldu.


Turnuvada dereceye giren takımlara hediye çeki, kupa ve madalyaları Osmaniye İl Milli Eğitim Müdürü Ramazan Çelik, Osmaniye Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür vekili Ahmet Ocakoğlu, Spor Şube Müdürü Arif Özsarı ve okul müdürleri tarafından verildi. - OSMANİYE

Haber Yayın Tarihi: 18.12.2017 11:16 Kaynak: İHA

YORUMLAR


Son Dakika

Şarkıcı Tuğba Ekinci'den sosyal medyayı sallayan Recep Tayyip Erdoğan paylaşımı
Otoyolların ortasında kalan tarihi kemere taş hırsızları dadandı Domuzu farketti, peşine düştü! Sürek avında kurşunların hedefi oldu