Öğretmenlerden denizde saygı dalışı - Son Dakika

Öğretmenlerden denizde saygı dalışı

10.11.2019 17:48

Öğretmenlerden denizde saygı dalışı Saygı dalışı yapıp denizden Atatürk posteri çıkarttılarZONGULDAK - Zonguldak'ta bir grup öğretmen saygı dalışı yapıp denizden Atatürk posteri çıkarttı.

Öğretmenlerden denizde saygı dalışı

Saygı dalışı yapıp denizden Atatürk posteri çıkarttılar

ZONGULDAK - Zonguldak'ta bir grup öğretmen saygı dalışı yapıp denizden Atatürk posteri çıkarttı.

Kent merkezinde öğretmenlik yapan Levent Yılar ve arkadaşları 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü'nde anlamlı bir program yaptı.

Liman Caddesi'nde bir araya gelen kalabalık önce hazırlık yaptı. Ardından yaklaşık 15 derece sıcaklıktaki Karadeniz'e atladı. Saygı dalışı yapan grup denizden Türk Bayraklı Atatürk posteri çıkarttı.

Yılar ve arkadaşları, "Bugün 10 Kasım Atamızın aramızdan ayrılışının 81. yıldönümü. Biz de bu anlamlı günde kendisini rahmet, minnet ve şükranla anıyoruz" ifadelerine yer verdi.

Öğretmenlerden denizde saygı dalışı
Öğretmenlerden denizde saygı dalışı
Öğretmenlerden denizde saygı dalışı
Öğretmenlerden denizde saygı dalışı

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Öğretmenlerden denizde saygı dalışı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

13 yıllık davada şok gerçek! Eski Muğla Milletvekili Rifat Adnan Akarca 3 kız kardeşin babası çıktı Aşk iddialarını sürekli yalanlayan Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı, dudak dudağa görüntülendi 42 ilde yürütülen PKK/KCK operasyonlarında 641 kişi gözaltına alındı Tansu Çiller'in eşi Özer Çiller hastaneye kaldırıldı Galatasaray, aradığı golü buldu! Sarı kırmızılılar, yıldız futbolcusuyla öne geçti Yüzde 95 etkili olduğu söylenen koronavirüs aşısının ABD'ye sevkiyatına başlandığı iddia edildi Koronaya rağmen Şehabettin dedeyi onlarca kişi son yolculuğuna uğurladı Bursa'da koronavirüs kaynaklı ölümler artınca yüzlerce yeni mezar yeri açıldı