Son Dakika Haberleri: Öğretmenlerden denizde saygı dalışı

Öğretmenlerden denizde saygı dalışı

8 gün önce

Öğretmenlerden denizde saygı dalışı Saygı dalışı yapıp denizden Atatürk posteri çıkarttılarZONGULDAK - Zonguldak'ta bir grup öğretmen saygı dalışı yapıp denizden Atatürk posteri çıkarttı.

Öğretmenlerden denizde saygı dalışı

Saygı dalışı yapıp denizden Atatürk posteri çıkarttılar

ZONGULDAK - Zonguldak'ta bir grup öğretmen saygı dalışı yapıp denizden Atatürk posteri çıkarttı.

Kent merkezinde öğretmenlik yapan Levent Yılar ve arkadaşları 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü'nde anlamlı bir program yaptı.

Liman Caddesi'nde bir araya gelen kalabalık önce hazırlık yaptı. Ardından yaklaşık 15 derece sıcaklıktaki Karadeniz'e atladı. Saygı dalışı yapan grup denizden Türk Bayraklı Atatürk posteri çıkarttı.

Yılar ve arkadaşları, "Bugün 10 Kasım Atamızın aramızdan ayrılışının 81. yıldönümü. Biz de bu anlamlı günde kendisini rahmet, minnet ve şükranla anıyoruz" ifadelerine yer verdi.

Öğretmenlerden denizde saygı dalışı

Haber Yayın Tarihi: 10.11.2019 05:47 Kaynak: İHAKız öğrencisinin etek altı görüntülerini çeken öğretmen, kameralar tarafından yakalandı
Milli Eğitim Bakanlığı'ndan 10 Kasım'a ilişkin açıklama: Okul müdürleri görevden uzaklaştırıldı TÜM-İŞ Genel Başkanı Mahmut Şahin, zihinsel engelli öğrenciyi darp eden öğretmeni savundu: Gayet normal Beslediği boğasının saldırısına uğrayan öğretmen, feci şekilde can verdi