Öğretmenlerden okulda tadilat - Son Dakika

Öğretmenlerden okulda tadilat

09.07.2020 16:33
Öğretmenlerden okulda tadilat, System.String[]

NEVŞEHİR Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi'nin idareci ve öğretmenleri, yaz tatilinde gönüllü olarak okulda tadilat yaptı.

NEVŞEHİR Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi'nin idareci ve öğretmenleri, yaz tatilinde gönüllü olarak okulda tadilat yaptı.

Sümer Mahallesi'ndeki 377 öğrencinin 17 derslikte eğitim gördüğü lisenin müdürü Muhammed Orçin başkanlığındaki idareci, öğretmen ve okul hizmetlileri, okulda ihtiyaç duyulan yerlerde bakım ve onarım çalışmaları yaptı. Öğretmenler, okul bahçesindeki banklar ile kamelyaları önce zımparaladı ardından boyadı. İdareci ve öğretmenler, okulun bahçe duvarı ve korkuluklarının da bakımını yaptı.


Öğretmenlerden okulda tadilat
Öğretmenlerden okulda tadilat
Öğretmenlerden okulda tadilat
Öğretmenlerden okulda tadilat

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Öğretmenlerden okulda tadilat - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Masumlar Apartmanı'nın 6. bölüm final sahnesi izleyicileri ekrana kilitledi Emekli Yunan Amiral Andoniadis, Atina'nın tezlerini çürüttü: Oruç Reis herhangi bir ihlalde bulunmadı Manchester United, deplasmanda Paris Saint Germain'i 2-1 mağlup etti Ünlü şarkıcı Halsey saçlarını kazıttı! Yeni imajı herkesi şoke etti Bilim insanları, kafatasında yeni bir organ bulduklarını açıkladı Khabib Nurmagomedov, Mayweather dövüşmesi için teklif edilen 790 milyon lirayı reddetti İstanbul'da trafik denetimlerinde "uyuşturucu kiti" kullanılmaya başlandı Düğün konvoyu gibi süslenen 3 araçta 16 göçmen yakalandı