Öğretmenlere Sıra Gecesi - Son Dakika

Öğretmenlere Sıra Gecesi

25.11.2012 18:43
Öğretmenlere Sıra Gecesi, System.String[]

Şanlıurfa'nın Harran İlçesinde görev yapan öğretmenler için 'Sıra Gecesi' düzenlendi.

Şanlıurfa'nın Harran İlçesinde görev yapan öğretmenler için 'Sıra Gecesi' düzenlendi.

Öğretmenler evinde düzenlenen geceye Harran ilçe Kaymakamı M. Selami Yazıcı, İlçe Milli eğitim Müdürü Ali Tavacı, Garnizon Komutanı Necmi Durak, daire Amirleri, okul müdürleri ve öğretmenler katıldı.

Gecenin açılış konuşmasını yapan Eğitim Birsen Harran ilçe temsilcisi Hamit Özyavuz, "Yapılan sosyal etkinlikler ile öğretmenlerimiz için her yıl yaptığımız etkinliklere bir yenisini katmaktan mutluluk duyduk. Bu tür organizasyonların devamını getireceğiz" dedi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Tavacı ise, "Eğitim Birsen'in yaptığı etkinlik, bizler ve camiamız için çok önemlidir. Bu tür etkinliklerden dolayı Hamit Özyavuz'a teşekkür ediyorum"diye konuştu.

Konuşmaların ardından sıra gecesi ekibi bir birbirinden güzel parçalarıyla öğretmenleri coşturdu, zaman zaman da hüzünlendirdi. Gece sonunda öğretmenlere meşhur acılı Urfa çiğ köftesi ikram edildi. - ŞANLIURFA

Öğretmenlere Sıra Gecesi
Öğretmenlere Sıra Gecesi
Öğretmenlere Sıra Gecesi

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Öğretmenlere Sıra Gecesi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! Rus savaş uçakları İdlib'de ılımlı muhaliflerin eğitim kampını vurdu Aslı Hünel ve Saruhan Hünel'in babaları koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti Nevşehir'de otobüste genç kıza cinsel saldırıda bulunan şahıs şoför tarafından yakalandı Son Dakika! Aliyev, Ermenistan'a silah gönderen ülkelere yüklendi: Listesi bende var, ateşkes isteyen niye silah gönderir? 6 aylık hamile eşinin gözleri önünde öldürülmüştü! Olayın görüntüleri ortaya çıktı Polis peşlerine düşünce 1 kilo esrarı yola döktüler Araba kiralamak isterken her şeyini kaybeden emekli yarbayın hayatı kabusa döndü Fransız futbolcu Pogba, Macron'un İslam karşıtı sözlerine kızıp Milli Takım'ı bıraktı