"Öğretmenlerimize Saygı Satranç Turnuvası" - Son Dakika

"Öğretmenlerimize Saygı Satranç Turnuvası"

26.11.2012 14:18

Öğretmenlerimize Saygı Satranç Turnuvası'nı Geçilmez Taşlar kazandı.

Bakırköy Kent Konseyi Çocuk Meclisi tarafından düzenlenen "Öğretmenlerimize Saygı Satranç Turnuvası"nı Çapa Orta Okulu'ndan Geçilmez Taşlar takımı kazandı.

Bakırköy Belediyesi ve Türkiye Satranç Federasyonu İl Temsilciliği'nin desteklediği turnuvada dereceye giren sporculara katılım belgesi,kupa ve madalyaların yanı sıra sponsor firmalar Lescon, Carousel Cinema Pink, Bakırköy Belediye Tiyatroları tiyatro bileti,TÜBİTAK Yayınları ,Bakırköy Kent Konseyi T-Shirt,BAKKART hediyeleri de sunuldu.

Bakırköy Belediyesi Sanat Evi ve Kent Müzesi'nde gerçekleşen turnuvada Çapa Orta Okulu- Geçilmez Taşlar takımının ardından ikinciliği Şah-Mat takımı, üçüncülüğü de Çapa Orta Okulu-Vezir Grubu elde etti.

Bakırköy Belediye Başkanı Ateş Ünal Erzen, Bakırköy Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Yrd. Doç. Dr. Meltem Ünal Erzen'in de izlediği turnuva çekişmeli müsabakalara sahne oldu.

Bakırköy Belediye Meclis Üyesi Uğur Özhabeş'in organizatörlüğünde, Av. Mehmet Emre Günay'ın koordinatörlüğü'nde gerçekleşen turnuvada salondaki oyunlar turnuva esnasında velilerin de izlemesi için barkovizyon eşliğinde görüntüler dışarıya da verildi.

 Öğretmenlerimize Saygı Satranç Turnuvası

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel 'Öğretmenlerimize Saygı Satranç Turnuvası' - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Bayer Leverkusen, Nice'yi 6-2 mağlup etti Artan vakalar sonrası İstanbul'a yeni tedbir mi geliyor? Bakan Koca, işareti verdi İlkokul öğrencisinde korona çıktı, 13 öğrenci karantinaya alındı İki kez ayağı kırılan Galatasaraylı, Emre Akbaba'nın bacağının son hali üzüntü yarattı Azerbaycan ordusunun Karabağ'da esir aldığı Ermeni askerlerin görüntüsü yayınlandı 5 yaşındaki çocuğun boğazından canlı solucan çıkarıldı! Bir yıldır midesinde yaşıyormuş Ermenistan Savunma Bakanlığı yetkilisi: Azerbaycan ordusu bizden çok üstün, savaş tarihinde böyle bir durum yok Son dakika: Merkez Bankası'nın sürpriz faiz kararı sonrası dolar ve altın rekor kırdı