Oksijen Ar-Ge, Dünya Vitrinine Çıkıyor - Son Dakika

Oksijen Ar-Ge, Dünya Vitrinine Çıkıyor

8 yıl önce

Oksijen Ar-Ge, Dünya Mobil Kongresi'nde Vodafone Grubu bünyesinde yer alacak standında One API, Hesabını Bilen Tarife ve Vodafone Locate gibi üç önemli inovasyon ile vitrine çıkıyor.

Oksijen Ar-Ge, Dünya Vitrinine Çıkıyor, System.String[]

Oksijen Ar-Ge, Dünya Mobil Kongresi'nde Vodafone Grubu bünyesinde yer alacak standında One API, Hesabını Bilen Tarife ve Vodafone Locate gibi üç önemli inovasyon ile vitrine çıkıyor.


Barselona'da yapılacak kongrede Vodafone Grubu CEO'su Vittorio Colao 'Mobil İletişimin Geleceğinde Operatör Stratejileri' konulu bir sunum yapacak.


Oksijen Ar-Ge, Türkiye'de ve dünyada mobil uygulama geliştiricilerin önünü açacak önemli bir uygulamayı kongrede duyuracak. Uygulama; 'Katma Değerli Servisler Platformu SDF' (Service Delivery Framework) üzerinde sunduğu 'Yetenek Paylaşım Sistemi'. Oksijen Ar-Ge, Dünya GSM Birliği (GSMA) tarafından desteklenen One API'a uyumlu bu sistem ile Amerika kıtası dışında tüm One API setini ticari olarak devreye alan ilk operatörlerden biri oluyor. Bir diğer deyişle, Türkiye'de ve Avrupa'da dünyaca tescillenmiş standartlar çerçevesinde girişimcilere kendilerini ifade edebilecekleri tam bir platform sunuluyor.


'Yetenek Paylaşım Sistemi'; mesajlaşma, lokasyon, ücretlendirme, abone profilleri, abone bildirimleri, promosyon provizyon ve abone izinleri gibi kabiliyetleri, Vodafone Grubu bünyesinde ile Avrupa'da ilk defa üçüncü parti paydaşlara açıyor olacak


Mühendisler, Dünya Mobil Kongresi'nde Vodafone Grubu bünyesinde yer alacak Oksijen Ar-Ge standında One API platformunun yanı sıra Vodafone Hesabını Bilen Tarife ve Vodafone Locate gibi son bir ayda imza attıkları 3 önemli projeyi de dünyaya tanıtacak.

Haber Yayın Tarihi: 26.02.2012 05:05 Kaynak: CHASon Dakika

Libyalı komutandan Türkiye'ye küstah tehdit: Gemilerini batıracağım
Kıskançlık krizi geçiren damat, düğünde ortalığı birbirine kattı Bilim insanları, maymun ve domuzdan yeni bir canlı ürettiler