Oktay Kaynarca, sevgilisi Gizem Acar'ın hamile olduğu iddialarına sert çıktı - Son Dakika

Oktay Kaynarca, sevgilisi Gizem Acar'ın hamile olduğu iddialarına sert çıktı

16.10.2020 13:12
Oktay Kaynarca, sevgilisi Gizem Acar'ın hamile olduğu iddialarına sert çıktı, System.String[]

Sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Kaynarca, bu iddiayı ortaya atanlara adeta ateş püskürdü: Sosyal medya insanların kendilerini kendi istedikleri gibi ifade edebilmenin o¨zgu¨rce yas¸andıgˆı bir alan ve bence de o¨nemli bir mecra.

Sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Kaynarca, bu iddiayı ortaya atanlara adeta ateş püskürdü:

Sosyal medya insanların kendilerini kendi istedikleri gibi ifade edebilmenin o¨zgu¨rce yas¸andıgˆı bir alan ve bence de o¨nemli bir mecra. Ne yazık ki bu alanda da hemen art niyetle c¸alıs¸an, bu art niyetlerini dikkat c¸ekmek, so¨zu¨m ona takipc¸i sayısı arttırmak adına igˆrenc¸ boyutlara tas¸ıyan ne olduklarını anlamakta zorlandıgˆımız kis¸i ve kis¸iler tarafından yo¨netilen hesaplar, s¸er ve gıybet u¨zerinden beslenerek insanların hayatlarına mutsuzluk da katıyorlar...Her sabah kalktıgˆımızda gu¨n gec¸miyor ki bir sac¸malık bir igˆrenc¸lik bir yalanla kars¸ılas¸mayalım.. Artık sosyal medya hesapları sahiplerinin sorumlulugˆunda olmalı yani hesap sahiplerinin kimlikleri tescil edilmelidir ki yasal du¨zenmeler dogˆrultusunda sorumluluklarını bilsinler. Kendi adıma so¨ylemek isterim ki, kendimle ilgili benden duymadıgˆınız her s¸ey yalandır ve benim adıma bunu yapan herkesle ilgili yasal mu¨cadelem devam edecektir..

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Oktay Kaynarca, sevgilisi Gizem Acar'ın hamile olduğu iddialarına sert çıktı

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Oktay Kaynarca, sevgilisi Gizem Acar'ın hamile olduğu iddialarına sert çıktı - Son Dakika Magazin

YORUMLAR

Son Dakika

Bayern Münih, evinde Atletico Madrid'i 4-0 mağlup etti KKTC seçimleri üzerinden polemik yaşayan Adil Gür ve Kemal Öztürk canlı yayında fena kapıştı "Hazır asker" imajıyla gündeme bomba gibi düşen Yıldız Tilbe, yeni tarzıyla yine çok konuşulacak Yolun karşısına geçmek isteyen genç, çok sayıda aracın çarpması sonucu tanınmayacak hale geldi Tüm uyarılara rağmen göle giren şahıs, timsah saldırısı sonucu hayatını kaybetti Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Azerbaycan'dan asker talebi gelirse Türkiye tereddüt etmez Giydiği çorap nedeniyle eleştirildikten sonra reklam teklifi bekleyen Seda Sayan'ın başına talih kuşu kondu Bilim insanlarından yeni araştırma! Koronavirüsün insanı nasıl hasta ettiği ortaya çıktı