Oktay Usta Hılla Gölüne Hayran Oldu - Son Dakika

Oktay Usta Hılla Gölüne Hayran Oldu

26.11.2012 13:13
Oktay Usta Hılla Gölüne Hayran Oldu, System.String[]

Ünlü aşçı Oktay Usta lakaplı Oktay Aymelek, Kırşehir Belediyesi Hılla Gölü tesislerine tam not verdi.

Ünlü aşçı Oktay Usta lakaplı Oktay Aymelek, Kırşehir Belediyesi Hılla Gölü tesislerine tam not verdi.

Kırşehir Hılla Gölü, doğa manzaralı kahvaltısı ile Oktay Usta'dan tam not aldı. Ankara, Kayseri, Aksaray'dan sonra Kırşehir'e misafir olan Oktay Usta, Kırşehir Belediyesi tarafından işletilen Hılla Gölüne misafir oldu. Manzarası ve doğallığı ile bölgeye hayran olan Usta, "İç Anadolu Bölgesini kısmet ise gezmek istiyoruz. Kırşehir'de kıymet verdiğim Müşerref Bey bizi şehrin tarihi ve kültürel noktasında bilgilendirdi. Gezmeden hayran oldum desem yalan olmaz" dedi.

Doğa manzaralı bir yerde kahvaltı yapmanın çok hoş olduğunu belirten Oktay Usta, "Kırşehir halkı inanın çok şanslı. Böyle bir tesisi asla boş geçmeyin" şeklinde konuştu.

Kahvaltıda Oktay Usta'ya, Kırşehir usulü melemen, çığırtma, kaman cevizi, tahin ve pekmez ikram edildi. - KIRŞEHİR

Oktay Usta Hılla Gölüne Hayran Oldu

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Oktay Usta Hılla Gölüne Hayran Oldu - Son Dakika


Son Dakika

Sorulara yanıt veremeyince yayını terk eden Şevval Şahin'e ünlü isimlerden destek geldi Son dakika: Azerbaycan ve Ermenistan, insani ateşkes konusunda anlaştı Fransa'nın beklediği destek Yunanistan'dan geldi: Erdoğan'ın Macron'a yönelik sözleri kabul edilemez Burak Yılmaz'ın golü yetmedi, Lille Nice ile berabere kaldı Aşk iddialarını yalanlayan Barış Murat Yağcı, Nisa Bölükbaşı ile birlikte ev kiraladı Cristiano Ronaldo'nun üçüncü koronavirüs testi de pozitif sonuçlandı 20 yaşındaki genç, yarı çıplak halde park halindeki aracın üstüne düştü Meteoroloji'den 4 il için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı