'Okula İlk Yolculuk' Projesi Tamamlandı - Son Dakika

'Okula İlk Yolculuk' Projesi Tamamlandı

18.01.2012 17:50
'Okula İlk Yolculuk' Projesi Tamamlandı, System.String[]

'Okula ilk yolculuk' projesinin tamamlandığı bildirildi.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ), 19 Mayıs ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Şehit Vural Akdeniz Anaokulu işbirliği ile yürütülen,

'Okula ilk yolculuk' projesinin tamamlandığı bildirildi.

Avrupa Birliği 'Okul Öncesi Eğitimin Güçlendirilmesi' hibe programı kapsamında desteklenen projenin tamamlanması nedeniyle 19 Mayıs ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Şehit Vural Akdeniz Anaokulu yetkilileri OMÜ'ye teşekkür ziyaretinde bulundu.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Nihat Aslantaş, kendilerine destek veren OMÜ Genel Sekreteri Yrd. Doç. Dr. Selahattin Özyurt ve Mimarlık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Bulut'a plaket verdi.

Ziyarette konuşan Prof. Dr. Bulut, "Üniversite olarak bu tür işbirliklerine her zaman açığız. Projelerin her aşamasında ciddi bir emek gizlidir. Samsun'a bu hizmeti sunduğunuz için sizlere teşekkür ediyorum" dedi.

- SAMSUN

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel 'Okula İlk Yolculuk' Projesi Tamamlandı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Manchester City'nin takımdan gönderdiği Jeremy Winsten, intihar etti 13 gollü tarihi yenilgiye engel olamayan kaleci Crooij, yaşadıklarını anlattı: Aynaya bakamıyorum Dünyada sadece Tokat'ta çıkan milyonlarca yıllık taş, işlendikten sonra gramı 700 dolardan satılıyor Kocasına mesaj atan Özlem Parlu'nun üzerine yürüyen Selin Ciğerci'ye hapis istemiyle dava açıldı İnternetten satın aldığı sahte alkol nedeniyle 6 kez kalbi duran kadın hayatını kaybetti ABD'li eski kaleci Tim Howard'ın segilisi Segura, "Sadece saçımı gösteriyorum" deyip üstsüz poz paylaştı 78 yaşında intihara kalkıştı, belediye başkanıyla konuşunca ikna oldu Çukur dizisinde, şüpheli şekilde ölü bulunan Aleyna Çakır'ın yaşadıkları canlandırıldı