Son Dakika Haberleri: Okulda büyük vahşet! Ön sırada oturmak isteyen arkadaşlarını öldürdüler

Okulda büyük vahşet! Ön sırada oturmak isteyen arkadaşlarını öldürdüler

14 gün önce

Hindistan'da, 17 yaşındaki bir öğrenci, sınıfın ön sıralarında oturmak isteyince, arkadaşları tarafından önce elbiseleri çıkarıldı sonra vahşice öldürüldü.

Hindistan'ın Uttar Pradesh eyaletine bağlı Malobar köyünde, 17 yaşındaki öğrenci Ranjit Singh sınıfın ön sıralarında oturmak için yerini değiştirdi. Bunun üzerine arkadaşları ile tartışma yaşadı.

Arkadaşları Ranjit'in önce elbiselerini soydular daha sonra dövmeye başladılar. Arkadaşları tarafından dışarı çıkarılan Ranjit aldığı darbeler ile bilincini kaybetti.

Arkadaşları bilincini tamamen kaybeden Ranjit'i yere yatırıp motosikletleri ile karnının ve kafasının üzerinden geçti. Olay yerine çağrılan polis tarafından hastaneye kaldırılan Ranjit yolda hayatını kaybetti.

SALDIRGANLAR YAKALANDI

Babası bir fabrika işçisi olan Ranjit'in annesinin hasta olduğu ve başkent Delhi'de tedavi olduğu belirtildi. Olaydan sonra kaçan saldırganlardan bir tanesi vatandaşlar tarafından yakalanıp polise teslim edilirken, polis ekipleri diğer 4 saldırganı yakaladı.

MÜDÜR KAYIPLARA KARIŞTI

Olaydan sonra okulun kaçak olduğu ve müdürün ortadan kaybolduğu bildirildi.

Okulda büyük vahşet! Ön sırada oturmak isteyen arkadaşlarını öldürdüler
Haber Yayın Tarihi : 11.06.2019 05:34 

YORUMLAR


Çanakkale Köprüsü yatırımcıların Lapseki'ye talebini artırdı Korkunç kazada, yaralı sürücüyü gören kadın ellerini açıp dua etti Bülent Arınç'tan 23 Haziran yorumu: Demokraside seçimle gelinir, seçimle gidilir