Okulda patlayan su borusunu tamir eden işçiler kafatası buldu - Son Dakika

Okulda patlayan su borusunu tamir eden işçiler kafatası buldu

25.11.2021 09:36
Okulda patlayan su borusunu tamir eden işçiler kafatası buldu

Aydın'ın Nazilli ilçesindeki Nazilli Meslek Yüksek Okulu bahçesinde gerçekleşen olayda, patlayan su borusunu tamir eden işçiler, insana ait olduğu belirtilen kafatası ve kemik parçaları buldu. Kafatasının kime ait olduğu araştırılacak.

Nazilli ilçesindeki eski Sümerbank Basma Fabrikası'nda bulunan Nazilli Meslek Yüksek Okulu'nun bahçesinde çalışma yapan işçiler, kafatası ve kemik parçaları buldu.

İÇME SUYU ŞEBEKESİ PATLADI

Eski Sümerbank Basma Fabrikası'nın bulunduğu ve içerisinde Adnan Menderes Üniversitesi Nazilli Meslek Yüksek Okulu'nun aktif olarak hizmet verdiği kampüsün içerisinde, bugün, içme suyu şebekesi borusu patladı. Aydın Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Daire Başkanlığı (ASKİ) ekipleri, patlağı tamir etmek için çalışma başlattı.

TEK TEK TOPLANDI

Yapılan kazı çalışmasında insana ait olduğu değerlendirilen bir kafatası ve kemik parçaları bulundu. Ekipler, polisi arayarak durumu bildirdi. Olay yerine gelen polis ekiplerinin yaptığı incelemenin ardından kafatası ve diğer kemik parçaları tek tek toplanıp, muhafaza altına alındı.

KAFATASI İNCELENECEK

Kazı bölgesi ise polis ekiplerince güvenlik şeridi ile kapatıldı. Kemikler ve kafatası, incelenmek üzere Adli Tıp Kurumu'na götürüldü. Olayla ilgili başlatılan inceleme sürdürülüyor.

Okulda korkunç olay! Patlayan su borusunu tamir eden işçiler kafatası buldu
Okulda korkunç olay! Patlayan su borusunu tamir eden işçiler kafatası buldu
Okulda patlayan su borusunu tamir eden işçiler kafatası buldu

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Okulda patlayan su borusunu tamir eden işçiler kafatası buldu - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Afrika'da 10 vakanın görüldüğü Nu varyantına karşı aşılar bile etkisiz kalabilir 09:36 Afrika'da 10 vakanın görüldüğü Nu varyantına karşı aşılar bile etkisiz kalabilir Ayasofya'da kırılan taşın altından 5 parça İbranice yazı çıktı 09:25 Ayasofya'da kırılan taşın altından 5 parça İbranice yazı çıktı Samuray kılıcıyla öldürülen Başak Cengiz'in nişanlısından duygusal paylaşım 08:52 Samuray kılıcıyla öldürülen Başak Cengiz'in nişanlısından duygusal paylaşım
Ercan Turgut son yolculuğuna uğurlandı 07:52 Ercan Turgut son yolculuğuna uğurlandı Son Dakika: Cezaevlerinde açık görüşler yeniden başlıyor 07:18 Son Dakika: Cezaevlerinde açık görüşler yeniden başlıyor Son dakika! BAE Veliaht Prensi uzun yıllar sonra Türkiye'ye geldi! 10 anlaşma imzalandı 17:42 Son dakika! BAE Veliaht Prensi uzun yıllar sonra Türkiye'ye geldi! 10 anlaşma imzalandı
Meteoroloji uyardı! Türkiye'yi etkisi altına alacak kar yağışı 1 Aralık çarşamba günü bekleniyor 16:38 Meteoroloji uyardı! Türkiye'yi etkisi altına alacak kar yağışı 1 Aralık çarşamba günü bekleniyor Doların ateşini bu kare düşürdü! BAE Veliaht Prensi yatırım anlaşmaları için Türkiye'de 16:32 Doların ateşini bu kare düşürdü! BAE Veliaht Prensi yatırım anlaşmaları için Türkiye'de
Advertisement