Okulda saklanan çocuklar, yardım paralarını alıp örümcek adam gibi kaçtı - Son Dakika

Okulda saklanan çocuklar, yardım paralarını alıp örümcek adam gibi kaçtı

23.02.2021 17:47

Bursa'nın İnegöl ilçesinde 3 çocuk, okulda bulunan yardım kumbarasını kırarak içinde bulunan 5 bin TL parayı alıp kayıplara karıştı. O anlar ise saniye saniye okulun güvenlik kamerasına yansıdı. Çocuklar ikinci katın camından boruya tutunarak örümcek adam gibi inerek gitti.

Bursa Yenimahalle'de bulunan Kocatepe Ortaokulunda meydana gelen olayda, henüz kimlikleri belli olmayan 3 çocuk, okulda kurs olduğu gün diğer öğrencilerin çıkışında okulda saklandı. Herkesin çıktığını gören çocuklar okulun içinde bulunan sınıfları tek tek gezerek değerli bir şeyler aradı. Küçük afacanlar daha sonra koridorda bulunan yardım kumbarasına gözlerine kestirdi. Asılı olan kumbarayı alan çocuklar, koridorda kumbarayı ayaklarıyla kırıp, içinde bulunan yaklaşık 5 bin TL parayı alıp kayıplara karıştı.

ÖRÜMCEK ADAM GİBİ İNDİLER

Çocuklar ikinci katın camından boruya tutunarak örümcek adam gibi inerek gitti. Çocukların o anları ise okulun güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. Okul yönetiminin haber vermesi üzerine polis ekipleri kayıplara karışan üç çocuğu arıyor.

Okulda saklanan çocuklar, yardım paralarını alıp örümcek adam gibi kaçtı
Okulda saklanan çocuklar, yardım paralarını alıp örümcek adam gibi kaçtı
Okulda saklanan çocuklar, yardım paralarını alıp örümcek adam gibi kaçtı

Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Okulda saklanan çocuklar, yardım paralarını alıp örümcek adam gibi kaçtı - Son Dakika


YORUMLAR (1)
  • reelis: bu cocukları okuldan alın meslege girsinler hemen 5 bin almak nedir ya içinden 200 300 alsalar anlıcam da bu kadarı fazla Cevap Yaz 8 1 Yayından Kaldır

Son Dakika

Ertelenen maçta Lazio, maç saatine kadar Torino'yu bekledi İçişleri Bakanlığı'ndan yeni normalleşme genelgesi! Market, manav gibi işletmelerin çalışma saatleri uzatıldı Kanal İstanbul şart mı? Bakan Kurum, merak edilenleri tane tane anlattı Beyaz Saray'dan Putin'e gözdağı: Biden'ın, Rus lider ile ilişkisinin tonu ve tarzı Trump'tan çok daha farklı olacak Alman basını Türk SİHA'larını dilinden düşürmüyor: Kaçmak için 7 saniyeniz var Pfizer-BioNTech aşısı yapılan bir kişi hayatını kaybetti Evlilik programında büyük skandal! Yarışmacılar, kimseye aldırış etmeden ilişkiye girdi Ajdar, kendisini programına davet eden Armağan Çağlayan'dan 1 milyon euro talep etti