Okuldan Ayrılan Öğretmenler İçin Veda Yemeği - Son Dakika

Okuldan Ayrılan Öğretmenler İçin Veda Yemeği

05.01.2012 12:40
Okuldan Ayrılan Öğretmenler İçin Veda Yemeği, System.String[]

Uğurlu Hacıahmetoğlu İlköğretim Okulu öğretmenleri, okuldan ayrılan öğretmen arkadaşları için veda yemeği düzenledi.

Uğurlu Hacıahmetoğlu İlköğretim Okulu öğretmenleri, okuldan ayrılan öğretmen arkadaşları için veda yemeği düzenledi.

Uğurlu Beldesi Hacıahmetoğlu İlköğretim Okulundan emekli olan ve tayini başka okullara çıkan öğretmenler için Of Belediyesi Sahil Tesislerinde düzenlenen yemeğe, Okul Müdürü Mehmet Soylu, okul yöneticileri ve öğretmenler katıldı.

Yemeğin ardından düzenlenen törende okuldan emekli olan Bayram Murat'a, okul müdürü Soylu tarafından plaket verildi.

Soylu, emekliye ayrılan Murat'a emeklilik hayatında sağlık ve mutluluk dilerken, okuldan tayin olan Hilal Sarıusta, Nafiz Elikara ve meslekten ayrılarak polis olan Turgay Akcebe'ye de yeni görevlerinde başarılar diledi.

Müdür Soylu, doğum günü olan öğretmen Kemal Tiryaki için de sürpriz doğum günü kutlaması hazırladı. Kendisi için hazırlanan yaş pastayı keserek arkadaşlarına ikram eden Tiryaki, Soylu'ya teşekkür etti.

- TRABZON

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Okuldan Ayrılan Öğretmenler İçin Veda Yemeği - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

TFF Başkanı Nihat Özdemir: Yayın kuruluşla anlaşamadık, ihtarname gönderdik Ermenistan Dağlık Karabağ'da PKK'lı teröristleri ön safta kullanıyor ABD, Karabağ savaşına dahil oldu! Azerbaycan ve Ermenistan Dışişleri Bakanları Washington'a gidiyor Borsa 6 Şubat'tan bu yana en yüksek kapanışını gerçekleştirdi Koca dolandırıldı, karısı dolandırılmaktan kurtarıldı Azerbaycan'dan vatandaşlarını cepheye çağıran Paşinyan'a sert tepki: Çözüm taraftarı olmadığını bir kez daha ortaya koydu Korkutan görüntüler! Koronavirüsten ölenler hastane koridoruna dizildi Mahkeme fotoğraftaki 'Buket' detayını delil saydı, tacizci komşu 10 yıl hapis yatacak