Okullar Arası Kros Müsabakaları Sona Erdi - Son Dakika

Okullar Arası Kros Müsabakaları Sona Erdi

12.01.2012 17:48
Okullar Arası Kros Müsabakaları Sona Erdi, System.String[]

Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen 2011–2012 Okul Sporları müsabakaları çerçevesinde krosta dereceye giren okullar ve öğrenciler belli oldu.

Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen 2011–2012 Okul Sporları müsabakaları çerçevesinde krosta dereceye giren okullar ve öğrenciler belli oldu.

Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Okullar arası kros müsabakaları sonuçlandı. Küçükler, yıldızlar ve gençler kategorilerindeki kros mücadelelerinde öğrenciler hem kendileri hem de okulları için yarıştı. Şıralık Spor Tesisleri'nde gerçekleştirilen Okullar arası Kros müsabakaları küçük kızlarda TOKİ Mehmet Akif Ersoy İ.O birinci olurken Eski Mengencik İ.O ikinci Gümüşova 75. Yıl İ.O üçüncü oldu. Küçük erkeklerde ise Hikmet Akın İ.O birinci olurken Cumayeri Kanuni İ.O ikinci oldu.

Yıldız Kızlarda Cumayeri YİBO birinci, Nejdet Bıçakçıoğlu İ.O ikinci, Gümüşova 75. Yıl İ.O üçüncü oldu. Yıldız erkeklerde ise Gölyaka Atatürk İ.O birinci, Eski Mengencik İ.O ikinci ve Gümüşova 75. Yıl İ.O üçüncü oldu.

Genç kızlarda Cumayeri ÇPL birinci, Kız Meslek Lisesi ikinci ve Gümüşova Lisesi üçüncü oldu. Genç erkeklerde ise Cumayeri ÇPL birinci, Gümüşova Lisesi de ikinci oldu.

Okullar arası Kros müsabakalarında ferdi sonuçlar ise şu şekilde oluştu;

Küçük kızlarda birinci Ebru Yılmaz İbrahim Hoşver İ.O, ikinci Merve Aydın TOKİ Mehmet Akif Ersoy İ.O ve üçüncü Emzadiye Nur Altıntepe TOKİ Mehmet Akif Ersoy İ.O olarak sonuçlandı.

Küçük erkeklerde ise Namık Kemal İ.O Berkay Nuri Koç birinci olurken Hikmet Akın İ.O'dan Emrah Demir ikinci Enes Çevik üçüncü oldu.

Yıldız kızlarda Hamidiye İ.O'dan Yağmur Kurt birinci, İbrahim Hoşver İ.O'dan Merve Demir ikinci ve TOKİ Mehmert Akif İ.O'dan Nagihan Kızılova üçüncü oldu.

Yıldız erkeklerde Gümüşova 75. Yıl İ.O'dan Muhammet Ekrem Çakır birinci, Gölyaka Atatürk İ.O'dan Lokman Ataban ikinci Göksel Ataban üçüncü oldu.

Genç kızlarda Gümüşova Lisesinden Fatmanur Aydın birinci, Cumayeri ÇPL'den Merve Korkmaz ve Yeşim Sebetçi iki ve üçüncü sıraları aldı. Genç erkeklerde ise Cumayeri ÇPL'den Hasan Keskin birinci, Yığılca ÇPL'den Şaban Kara ikinci ve Fatih EML'den Muhammet Emin Çalışkan üçüncü oldu.

Okullar Arası Kros Müsabakaları Sona Erdi
Okullar Arası Kros Müsabakaları Sona Erdi
Okullar Arası Kros Müsabakaları Sona Erdi

- Kaynak: CHA

Son Dakika Spor Okullar Arası Kros Müsabakaları Sona Erdi - Son Dakika Spor

YORUMLAR

Son Dakika

Azerbaycan'ın ağır darbe vurduğu Ermeni ordusunda moraller yerle bir! Basın toplantısına terlikle katıldı Son Dakika: Fenerbahçe-Trabzonspor maçını Cüneyt Çakır yönetecek "Gençlik aşısı" adı altında cildine işlem yapılan genç kadının hayatı karardı 130 bin TL'lik altınlarını bulmak için Müge Anlı'ya başvurdular! Hayırsever vatandaş imdatlarına yetişti Vatan görevleri için Türkiye'den Karabağ'a gittiler, biri şehit, diğeri gazi oldu Üniversitedeki taciz skandalında öğrenciler yaşadıklarını anlattı: Omzumdan kalçama kadar elledi Okulların çevresinde endişelendiren veli yoğunluğu! Koronavirüs kuralları hiçe sayılıyor Ford ve Volkswagen tercihini Türkiye'den yana kullandı: Kocaeli'ye 800 milyon euroluk yatırım yapacaklar