Okullar Tatile, Çocuklar Orion'a - Son Dakika

Okullar Tatile, Çocuklar Orion'a

19.01.2012 16:23
Okullar Tatile, Çocuklar Orion'a, System.String[]

Sömestre tatilinde çocukların hem eğlenceli hem de faydalı vakit geçirebilmesi için Orion, dopdolu bir etkinlik programı hazırladı.

Birbirinden güzel sosyal ve kültürel aktiviteleri içeren etkinlik programında bir çocuğun katılmak isteyebileceği hemen her şey var. Tiyatrolardan sihirbazlık gösterilerine, el becerisi atölyelerinden eğlenceli oyunlara kadar pek çok aktivite Orion'un Tatil Eğlenceleri programında.

Sömestre tatilinde çocukların hem eğlenceli hem de faydalı vakit geçirebilmesi için Orion, dopdolu bir etkinlik programı hazırladı. Birbirinden güzel sosyal ve kültürel aktiviteleri içeren etkinlik programında bir çocuğun katılmak isteyebileceği hemen her şey var. Tiyatrolardan sihirbazlık gösterilerine, el becerisi atölyelerinden eğlenceli oyunlara kadar pek çok aktivite Orion'un Tatil Eğlenceleri programında.

Orion'da Tatil Eğlenceleri, 24 Ocak Salı günü başlayacak. Haftaiçi her gün çocuklarla buluşacak etkinlikler saat 11:00'de başlayıp 20:00'ye kadar devam edecek. Geçtiğimiz yıl da sömestre tatili döneminde yapılan aktiviteler büyük ilgi görmüştü ve hem çocukların hem velilerin yoğun ilgisiyle karşılanmıştı.

Sömestre tatili süresince Orion'da yapılacak atölyelerden bazıları Kukla Atölyesi, Ebru Atölyesi, Kilden Heykel Atölyesi gibi daha önce de Orion'da yapılan ve ziyaretçilerimizden büyük ilgi gören atölyeler. Bunlara ek olarak bu yıl yapılacak bir diğer atölye de Kurabiye Atölyesi. Her gün farklı el sanatlarının yapılacağı atölyelere çocuklar ücretsiz olarak katılabilecekler. Çocukların hem yaratıcılıklarını hem de el becerilerini geliştiren atölyeler 11:00'de başlayacak ve 18:00'de sona erecek.

Okullar Tatile, Çocuklar Orion'a

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Okullar Tatile, Çocuklar Orion'a - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Geçtiğimiz günlerde evinde yangın çıkan Eser Yenenler, şimdi de koronavirüse yakalandı Azerbaycan tarafından etkisiz hale getirilen İHA'da PKK şüphesi Real Madrid deplasmanda Barcelona'yı 3-1 mağlup etti Bakan Koca, koronavirüs en çok bulaştığı ortamı ilk kez açıkladı: Evde bulaş oranı daha yüksek Erzurum'da bir gol daha! Top ikinci kez ağlarla buluştu Sağlık Bakanlığı'nın korona raporunda İstanbul ile birlikte alarm veren 3 şehir dikkat çekti Almanya'da Türk iş insanına polis şiddeti! İşçilerin önünde yere yatırılarak darbedildi Şafak Sezer, lüks villasını 9 milyon 700 bin TL'ye satışa çıkardı