Okullarda Karne Heyecanı - Son Dakika

Okullarda Karne Heyecanı

17.06.2016 16:11
Okullarda Karne Heyecanı, System.String[]

Gaziantep'in Araban ilçesinde 8 bin 320 öğrenci karne sevinci yaşadı.

Gaziantep'in Araban ilçesinde 8 bin 320 öğrenci karne sevinci yaşadı.

Cumhuriyet İlk ve Ortaokulu ile Şerif Peri İlkokulunun bahçesinde düzenlenen karne dağıtım töreninde konuşan İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Ali Ertuğrul, öğrencilerin bütün bir yılın yorgunluğunu tatilde dinlenerek atmaları gerektiğini belirterek, "Dinlenmek sadece boşa vakit geçirmek demek değildir. Mutlaka bir tatil programı hazırlamalı, ders çalışmayı ihmal etmemelisiniz. Bir yandan tatilini yaparken bir yandan da bol bol kitap okumalısınız. Bunların yanında tatil programına, sevilen ve zararsız televizyon programlarını izlemeyi, arkadaşlarınızla bir araya gelip ortak aktiviteler yapmayı, hobilerinize daha çok zaman ayırmayı da eklemelisiniz ancak tüm bunları yaparken ölçülü davranmak gerektiğini unutmadan çalışarak önümüzdeki yeni eğitim-öğretim yılında yeni öğretmenlerle tanışıp yeni sınıf ve yeni okullarınızda başarıyı yakalayabilesiniz." diye konuştu.

Konuşmanın ardından protokol üyeleri, çocuklara karnelerini verdi.

Törene İlçe Garnizon Komutanı Jandarma Yüzbaşı Taşkın Kılıç, İlçe Emniyet Amiri Özgür Moz, öğretmenler ve veliler katıldı.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Okullarda Karne Heyecanı - Son Dakika


Son Dakika

Galatasaray Başkanı Cengiz: 1 Aralık'a kadar seçime gitme şansımız yok Dağlık Karabağ'daki çatışmada şehit düşen Albay Şükür Hemidov: Milli Kahraman ismini almaktan öte, o ada layık olmam gerekiyor Koronavirüsü ısıtarak öldüren yüz maskesi geliştirildi! Bulaş riskini sıfıra indiriyor Cephede dağılan sözde Karabağ Lideri Harutyunyan, Putin'den devreye girmesini istedi Son Dakika! NATO: Türkiye ve Yunanistan gelecek hafta Akdeniz'de yapılacak tatbikatları iptal etti Bakan Albayrak'tan istihdam müjdesi: Hazine ve Maliye Bakanlığı'na 5 bin personel alınacak Kahramanmaraş'ta vakalar artıyor! HES haritası kırmızı renge büründü Bursa'da "damsız" girme kavgası cinayetle bitti